iPhone 13 vs 13 Pro vs 13 Pro Max

Bütçe
37k 44k

AloSteam

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bu aralar telefon ihtiyacım var. Şu anda 6S Plus kullanıyorum. Bütçe olarak 35-40 k arası ama Mac kullandığım için iPhone alacağım o yüzden iPhone harici telefon önermeyin. Buradaki soum sıfır iPhone 13 mü? 39 K'ya iPhone 13 Pro mu? iPhone 13 Pro Max 44 k bu arada Pro ve Pro Max sarı sitede garantili ve kayıtlı şekilde satılıyor. Telefonun 3-4 yıl gitmesi benim için çok yeterli. Tekrardan düşüncelerinize ve önerilerinize teşekkür ederim.

Merhaba bu aralar telefon ihtiyacım var. Şu anda 6S Plus kullanıyorum. Bütçe olarak 35-40 k arası ama Mac kullandığım için iPhone alacağım o yüzden iPhone harici telefon önermeyin. Buradaki soum sıfır iPhone 13 mü? 39 K'ya iPhone 13 Pro mu? iPhone 13 Pro Max 44 k bu arada Pro ve Pro Max sarı sitede garantili ve kayıtlı şekilde satılıyor. Telefonun 3-4 yıl gitmesi benim için çok yeterli. Tekrardan düşüncelerinize ve önerilerinize teşekkür ederim.

Özellikle pil anlamında 13 Pro Max sizi uzun vadede tatmin eder. Almışken Pro serisi alın 120Hz ekran ve 6 GB RAM avantajını alın.

Düz 13'te olmayan 13 Pro serisinde olan özellikler:
1-120Hz ekran ( 13'te 60Hz)
2- lidar sensörü.
3- telefoto
4- makro çekim
5- gece modunda portre çekimi.
6- 6 GB RAM(13'te 4 GB)
7-çelik kasa
Tabii ki 13 Pro serisi bu özellikler günümüzde kamerayı kullanan birisi için önemli ayrıca ekran da 13'te 60Hz bu da çağ dışı kalmasında etken.
13 Pro ve 13 Pro Max arasında bir fark yok donanım olarak. Sadece Pro Max daha büyük kapasitede bataryaya sahip bu yüzden daha uzun dayanıyor şarjı. Ama 13 Pro'ya göre daha ağır kalıyor tek elle kullanmak zor. Daha büyük ekrana ihtiyacın var ise düşünebilirsin.

Özellikle pil anlamında 13 Pro Max sizi uzun vadede tatmin eder. Almışken Pro serisi alın 120Hz ekran ve 6 GB RAM avantajını alın.

İkinci el alacağım için tereddüt vardı ama Pro'yu daha önceden kullanmışlığım vardı pil olarak o da beni götürüyor ortalama olarak zaten şu anda hangi por ya da Pro Max'e de geçsem benim için çağ atlamış gibi olacak sadece mantıklı olan hangisi onu bulmaya çalışıyorum değerlendirmeniz ve yorumunuz için teşekkürler.

Sırf 120 Hz ve sensör boyutu farkı için bile aradaki fark değer. 13 Pro alın geçin, Pro Max'e sıçrayıp sıçramamak, sizin cihaz boyutu tercihinize kalmış.

Sırf 120 Hz ve sensör boyutu farkı için bile aradaki fark değer. 13 Pro alın geçin, Pro Max'e sıçrayıp sıçramamak, sizin cihaz boyutu tercihinize kalmış.

Bende öyle düşünüorum sadece iPhone 13 Pro'ların ikinci el fiyatları bu fiyatlar normal mi onlardan şüpheliyim sadece.

Geri
Yukarı