iPhone 13 vs 15 vs 15 Pro

CivicEk9

Zeptopat
Daha fazla  
Bu üç telefondan birini düşünüyorum. Bütçemi zorlarsam iPhone 15 Pro alabilirim ama buna değer mi? Genel olarak çok üst düzey oyunlar oynamıyorum telefondan fakat Hz meselesi gözüme çok batıyor sizce mantıklı olan hangisi olur ayrıca uzun süre kullanmayı düşünüyorum. iPhone 13 alırsam çok fazla bir şey kaybeder miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu üç telefondan birini düşünüyorum. Bütçemi zorlarsam iPhone 15 Pro alabilirim ama buna değer mi? Genel olarak çok üst düzey oyunlar oynamıyorum telefondan fakat Hz meselesi gözüme çok batıyor sizce mantıklı olan hangisi olur ayrıca uzun süre kullanmayı düşünüyorum. iPhone 13 alırsam çok fazla bir şey kaybeder miyim?
Evet kaybedersiniz. Alma şansınız varsa neden 15 Pro almayasınız ki? Hatta temizinden bir S24 Ultra çakın.
iPhone 13 kullancısıyım Soğutma olmaması, telefoto kamerasının olmaması, kasanın alüminyum, arka camın çok kırılgan olması ve iOS 17 ile gelen berbat yazılım sorunlarından çok şikayetçiyim.
Fotoğraf sıkça çeken biriyseniz telefoto kamerasının yokluğu çok berbat bir şey. Resmen çekeceğiniz şeyler ile kamera arasında 10 metrelik mesafe olmalı (abarttım) bir türlü netlemiyor yakın fotoğrafları. Mecbur zoom yapmak zorunda kalıyorsun. Oyun oynarken de (Özellikle Warzone Mobile gibi oyunlar) telefon alev topuna dönüyor ve hayvan gibi throttle yiyor soğutma olmamasından kaynaklı.
iPhone 15 Pro’da da soğutma yok bu arada. Annemde 15 Pro var, günlük kullanımda çok memnun. Annem de iPhone 13’den geçti. Düz 15 alınmaz zaten, değmez.

Ayrıca:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Düz model alırsan cevap veriyorum çok şey kaybedersin. Ekran olsun kamera olsun paranızı çöpe atmış olursunuz. Ayrıca düz modeller parasına göre çok pahalılar yani aldığın özellik verdiğin para bakımından daha pahalıya geliyorlar aslında Pro modellerden. Aradaki makası siz düşünün. 15 Pro öneririm direkt. Kesinlikle değer.

Geri
Yukarı