iPhone 13 vs iPhone 15

Bütçe
45000
Öneriniz için teşekkürler bir sorum daha olacaktı telefonu zaten günlük sosyal medya fotoğraf aramalar vb için kullanacağım yani herhangi bir oyun oynamayacağım 60 Hz olmazsa sorun yaratır mı?

Fiyat olarak benim için rahat olacak ama şu anki telefonum zaten 6S Plus o yüzden ne kullanırsam bana akıcı gelecek o yüzden danışıyorum dinamik island zaten çok kullanacağım bir şey değil kamera da günlük hayatta çok kaliteli olmasına gerek yok kaliteli çeksin görebileceğim şekilde çeksin ki onu da bu banttaki tüm telefonlar yapabilir diye düşünüyorum.

Çoğu kişi bana önerdi ama hala iPhone bana daha cazip geliyor her açıdan bir de Mac kullanıcı olduğum için telefonumla birlikte Mac'i de kullanırım düşüncesiyle iPhone alıyorum ama tekrardan önerininz için teşekkürler.

Şu an kuıllandığım telefonumun ikinci eli 1500 TL 9500 TL edeceğini düşünmüyorum ki etse de o kadar yükseklere çıkamam dediğim gibi 40 -48 k arasında ve Samsung'ların yapısı bana çok itici geliyor ama tekrardan öneriniz için teşekkürler başka bir düşünceniz veya öneriniz varsa ve paylaşırsanız çok teşekkür ederim.

Hocam 60 Hz olması eğer sorun yaratırsa şöyle yaratır: Bilgisayar başında iş yapıyorsunuzdur veya oyun oynuyorsunuz ve bilgisayarın ekranın Hz'si 60'dan yüksektir. Durum böyle olunca 60 hzli telefon kullanmak göze çok kötü geliyor tuhaf hissettiriyor. Eğer böyle bir durumunuz yoksa bence sorun da yoktur.

Hocam 60 Hz olması eğer sorun yaratırsa şöyle yaratır: Bilgisayar başında iş yapıyorsunuzdur veya oyun oynuyorsunuz ve bilgisayarın ekranın Hz'si 60'dan yüksektir. Durum böyle olunca 60 hzli telefon kullanmak göze çok kötü geliyor tuhaf hissettiriyor. Eğer böyle bir durumunuz yoksa bence sorun da yoktur.
Monitörüm 165Hz telefonum ise 60Hz. Kullanırken hiçte kötü hissettirmiyor. Oyun oynamayan biri için gereksiz 120Hz.

Tamamdır ben galiba kararımı iPhone 15 tarafından vereceğim çünkü uzun süre gitmesi daha önemli 2 yıl için 13 k vermek çok olay olmaz bir de renkleri ve dinmik islandı araştırdıkça hoşuma gitti tekrardan teşekkürler.

Monitörüm 165Hz telefonum ise 60Hz. Kullanırken hiç de kötü hissettirmiyor. Oyun oynamayan biri için gereksiz 120Hz.

Ben telefonda bir oyun oynamasam bile bilgisayarım 165 Hz olduğu için telefona bakınca bir tık tuhaf hissettiriyor (60 Hz ekranlı bir telefon) bu yüzden yeni bir telefon alacak olsam en kötü 90 hzli bir telefon alırım.

Ben telefonda bir oyun oynamasam bile bilgisayarım 165 Hz olduğu için telefona bakınca bir tık tuhaf hissettiriyor (60 Hz ekranlı bir telefon) bu yüzden yeni bir telefon alacak olsam en kötü 90 hzli bir telefon alırım.

Şu an kullandığım monitör 360 Hz telefonum 6S Plus herhangi bir sorun venya gariplik hissettirmiyor ve dediğim gibi 60 Hz benim için makul olduğunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı