iPhone 13 vs S22 Ultra vs S22 Plus

Hocam Samsung da biraz sıkıntı var diye biliyorum iPhone sizce daha iyi ömürlük degilmi.

Samsung olması biraz tedirgin ediyor.

Bence değil. iPhone alanlar genelde sık sık telefon değiştirirler. Android kullanıcılarının telefonlarını daha uzun süre kullandıklarına eminim. Siz iPhone beğeniyorsanız onu alın. Yakın fiyatlar olduğu için IPhone'da mantıklı.

Hocam ben şu anda Samsung kullanıyorum ama sonuçta bu a serisi aldığım yıl memnundum 2.senede yordu beni yani şimdi alıp 4 5 sene performansı düşmeden kullanmak istiyorum.

Hocam siz bilirsiniz ama her marka güncellemelerle zaten telefonları yavaşlatıyor benim düşüncemi sorarsanız s serisi almanızı öneririm fakat Apple istiyorsanız iPhone 13 de iyidir.

Hocam ben şu anda Samsung kullanıyorum ama sonuçta bu a serisi aldığım yıl memnundum 2.senede yordu beni yani şimdi alıp 4 5 sene performansı düşmeden kullanmak istiyorum.
Hocam giriş, orta segment telefon ile amiral gemisi telefonu kıyaslamak nekadar mantıklı? Yani a serisi ile iphone kıyaslıyorsunuz da.

İşlemci olarak iPhone daha güçlü fakat diğer konuların hepsinde Samsung daha iyidir hocam.
Yanlış. S22plusın işlemcisi düz iphone13 işlemcisinden yaklaşık %20-30 arası daha hızlı.
Pardon. Burada hata yaptım. Türkiye'de S22 serisi, exynos işlemciler ile satışta. Burada haklı olabilirsiniz. Bazı pazarlarda snapdragon 8gen1 işlemcili olarak satılıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı