S22 Ultra vs iPhone 13

Bütçe
40.000
iPhone 13 pişman etmez günümüz için gerek pil ömrü gerek işlemcisi gerek kamera performansı harika bir telefon.

Tüm bütçeniz ile daha güzel telefonlar var Xiaomi veya redmagic bakabilirsiniz ama tavsiyem iPhone 13'ten yana.

S22 Ultra mı iPhone 13 mü sizce hangisi? Veya 40.000 ₺'ye kadar telefon önerisi.
S22 ultra alacağınıza S23 yada S23+ öneriyorum. Hem en gelişmiş işlemciye sahip hem bataryası s22ultradan daha iyi gidiyor.
Düz iphone 13 almanın mantığı yok. S23 her açıdan çok daha üstün iphone 13 ten.

İphone tabii ki... Bak 13'ü aldın bir yıl sonra 40 bine satacaksın ama Samsung 20 bine zor gider. Herhangi bir APK olayıyla yükleme işin yoksa İphone olması gereken. Ben Samsung kullanıyorum çünkü 3. part yazılım işlerine çok giriyorum.

iPhone tabii ki... Bak 13'ü aldın bir yıl sonra 40 bine satacaksın ama Samsung 20 bine zor gider. Herhangi bir APK olayıyla yükleme işin yoksa iPhone olması gereken. Ben Samsung kullanıyorum çünkü 3. part yazılım işlerine çok giriyorum.

Harbiden fiyat konusu doğru, ben ucuz olsun diye kaçak Note 9 Pro aldım 2.5k ya şimdi 4K'ya satabiliyorum, kardeşim 8K'ya iPhone 11 aldı şimdi 19K'ya satabiliyor.

Yani demek istediğim iPhone sadece telefon değil bir yatırım aracı mubarek.

Harbiden fiyat konusu doğru, ben ucuz olsun diye kaçak Note 9 Pro aldım 2.5k ya şimdi 4K'ya satabiliyorum, kardeşim 8K'ya iPhone 11 aldı şimdi 19K'ya satabiliyor.

Yani demek istediğim iPhone sadece telefon değil bir yatırım aracı mubarek.

Enflasyon diye bir şey var hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı