iPhone 13 yerine alınabilecek telefonlar nelerdir?

Yine iPhone isterseniz o bütçede TR cihazı olarak 2. el 13 Pro almalısınız. Sıfır isterseniz de yurt dışı 15 Pro'ya da 15 Pro Max veya keyfine göre beklersen yurt dışı 16 Pro alabilirsin. Bence yurt dışı olayını bir düşünün kullanım senaryosunu anlatabilirim. SE4 denen cihaz 2025'te gelecek çıkan bilgilere göre de büyük oranda netleşti. 13 Pro, SE4'ten işlemci dışında her yönden iyi cihaz. Eleyin direkt SE4'ü beklemenize gerek yok.
Android olarak S24 veya param cebinde kalsın dersen S23 en F/P cihaz bence.

Ben şahsen bu saatten sonra 2. el bile olsa iPhone 14 veya 14 Pro almaya çalışırım. Akabinde S23 Plus, Huawei Pura 70, S24 düşünülebilir. Ben muhtemelen kamera hastası olduğum için pura 70 tercih ederdim. Ama marka güvenilirliği ve sosyal medya optimizasyonuyla S24'ün deneyiminin IPhone'dan en ufak farkı yok.

Ben şahsen bu saatten sonra 2. el bile olsa iPhone 14 veya 14 Pro almaya çalışırım. Akabinde S23 Plus, Huawei Pura 70, S24 düşünülebilir. Ben muhtemelen kamera hastası olduğum için pura 70 tercih ederdim. Ama marka güvenilirliği ve sosyal medya optimizasyonuyla S24'ün deneyiminin IPhone'dan en ufak farkı yok.
Pura 70 de Google servisi yok

Hocam şahsen ben One UI'dan gıcık alan bir insanım. Apple ürünleri kullanmayı sseviyorum fakat geçenlerde gidip Tab S9 Ultra aldım. Apple'dan Samsung'a geçince bazı şeyleri daha net gördüm. Buna sistem şişmesi, animasyonlarda yavaşlık ve One UI'ın kötü gözükmesi gibi örnekler verilebilir. Yani demem o ki eğer ki iOS seviyorsanız ki burası çok önemli bana şu anda S24 Ultra verseler ben yine de iPhone 13'ü seçerim çünkü gıcık aldım bir kere kişisel bir tercih bu, dediğim gibi eğer iOS seviyorsanız arkanıza bakmadan 13ü alın rahat 4-5 sene götürür sizi. Ha bunun yerine ben alacak olsam diğer arkadaşların dediği gibi ya S23+ eğer bulunabilirse S23 Ultra veya S24 alınabilir. Bunlar üst seviye cihazlar hiçbiri üzmez sizi.

Geri
Yukarı