S20 FE yerine alınabilecek telefonlar nelerdir?

Niye 4 ay 1 gün ne değişecek ki? 2 sene sonra 1 gün gitmeyecek mi
Hor kullanırsanız bataryası çabuk eskir hocam o yüzden
Ne kadar düzgün kullanırsanız o kadar iyi verim alırsınız

Örneğin bende Galaxy A21s var ve bataryasını gerçekten hor kullandım. Tak çıkar yapa yapa eskittim. İlk 4 ay falan 1.5 gun hatta 2 gun gidiyordu. Ama simdi 8. Aydayım ve 1 günü yuzde 5 şarj ile çıkariyor.

Örneğin bende Galaxy A21s var ve bataryasını gerçekten hor kullandım. Tak çıkar yapa yapa eskittim. İlk 4 ay falan 1.5 gun hatta 2 gun gidiyordu. Ama simdi 8. Aydayım ve 1 günü yuzde 5 şarj ile çıkariyor.
Sadece bu modelde mi öyle yoksa bütün telefonlar için mi?

Gün sonunda şarjı 5 kalıyor demek istedim.
Sadece bu modelde mi öyle yoksa bütün telefonlar için mi?
Genelde bütün telefonlar bu öyledir. Ne kadar hor kullanırsanız o kadar cabuk eskir.

S20 FE Snapdragon olan modelde ne kadar fark olur?

Uzun yıllar kullanacaksanız SD 865 ile çok daha mantıklı S20 FE.
Kamera ve ekran konusunda da daha iyi.
720G ile 865 arasındaki fark gerçekten fazla, bence bütçe S20 FE'ye yetiyorsa A52 almaya gerek yok.

Şarjı ilk 4 ay falan 1 gün gidecektir hatta hor kullanmazsanız (şarja tak çıkar konusunda) 1 yıla kadar 1 gün boyunca gider şarjı.

Bu söylediklerim S20FE için.

720G, IPS LCD ekran, One UI'dan çok daha kötü bir yazılım ve 5000 mAh bataryası ile 9S bile çok rahat 2 günü götürebiliyor.
Bütün gün kullanmam gerekiyor bataryayı bitirmek için.
S20 FE 4500 mAh ancak ekran, yazılım (aslında MIUI batarya performansı konusunda iyi diyebiliriz, en azından Note 9S modeli için düzgün) ve verimlilik konusunda daha üstün, batarya olarak üzmez ve gün içinde çok fazla kullanılmazsa bir buçuk gün götürür rahatlıkla.

SE 2020 bile 6-7 saat kullanılabiliyor, siz düşünün yani.

S20 FE ön kamerasından çok şikayet var S20 FE yerine ne alınabilir?

Hocam tek alternatifi bu bütçelerde SE 2020 modeli.
Daha üst bütçelerde iPhone 11 tercih edilebilir, bir tık alt bütçelerde A52 modelini öneririm.

Fakat iPhone 11 dışında diğer cihazlar bu cihazdan belli alanlarda geride kalmakta.

A52 her alanda çok geride zaten işlemci olsun, ekran olsun, kamera olsun.

SE 2020 modeli ekran ve batarya olarak geride onun dışında tercih edilebilir bir model.

Bu iki cihaz dışında mantıklı ve akla yatkın başka alternatifi yok cihazın bu bütçede, ve bana kalırsa bu alternatiflere yönelmeye gerek yok.

Ön kamerasından şikayet eden arkadaşlar önceden amiral gemisi bir cihazdan geçmiştir diye tahmin ediyorum, başka açıklaması olamaz :D
Jailbreak ile uğraşma değmez IOS'a aykırı, stabiliteyi bozar.
Telefon önerisi için şu arkadaşı etiketleyeyim.
@Elan Morin Tedronai
@Elan Morin Tedronai hocamın da fikrini merak ediyorum.
Etiketlediğiniz için çok teşekkürler :D

Geri
Yukarı