iPhone 13'e başka adaptör takmak telefonu bozar mı?

DoctorL

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda iPhone 13 aldım. BİM kablosuyla farklı adaptörde şarj ediyorum ve aşırı geç doluyor. Ben de bu durumdan kurutlmak için 2. el sıfır 20W adaptör aldım. Kutu adaptör vs bayağı orijnale yakın 370 TL. Sizce bir sıkıntı olur mu ya da orijinalliğini nereden anlayabilriim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yakın zamanda iPhone 13 aldım. BİM kablosuyla farklı adaptörde şarj ediyorum ve aşırı geç doluyor. Ben de bu durumdan kurutlmak için 2. el sıfır 20W adaptör aldım. Kutu adaptör vs bayağı orijnale yakın 370 TL. Sizce bir sıkıntı olur mu ya da orijinalliğini nereden anlayabilriim?
Kablo aşırı önemli değil ancak adaptör önemli. Apple harici herhangi bir kaliteli adaptör ile de şarj edebilirsin. Ancak kalitesiz adaptörler bataryaya zarar verir. Ayrıca 2. el sıfır nasıl oluyor? Replika Apple adaptör mü aldın?

Kablo aşırı önemli değil ancak adaptör önemli. Apple harici herhangi bir kaliteli adaptör ile de şarj edebilirsin. Ancak kalitesiz adaptörler bataryaya zarar verir. Ayrıca 2. el sıfır nasıl oluyor? Replika Apple adaptör mü aldın?

Elimde ldnıo diye bir Type-C adaptör var markayı tam bilmiyorum zarar verir mi?

2. el sıfır nasıl oluyor? İlk sahibi bilindik zincir marketlerden almadıysa veya Apple'dan almadıysa %90 sahtedir. Sahtenin de zararı olur tabii.

İkini el Kategorisinde :)

Özellikler İphone telefonlarda orjinal adaptör önemli. Farklı bilinmeyen adaptörlerden şarj edip telefonu bozulan çok fazla kullanıcı var.

Geri
Yukarı