iPhone 13'ten iPhone 15 Pro'ya geçilir mi?

yaser pektaş

Femtopat
Daha fazla  
Yurt içi iPhone 13 kullanıyorum. iPhone 15 Pro'ya geçmek istiyorum. Fakat fiyatı bayağı uçuk. Yurt dışı 15 Pro ile takaslayıp çift SIM olarak kullansam mantıklı mı? Veya bir sorun çıkarsa ne olur? Aklımda çok soru işareti var.

Gerek yok. Arada uçurum yok. iPhone 15 için değişmeye değmez.

Apple boykottur. Alınması tavsiye edilmez.

Ya başlayacağım boykotunuza arkadaşım ne alaka şimdi adam boykotu önemsese bu konuyu açar mı? İster İsrail'i desteklesin ister @r@pları kimseyi ilgilendirmez.

Konuya gelecek olursak değebilir bütçe biraz daha artarsa Pro Max modelinede gecebılırsın.

"iPhone İsrail malı mı?" sorusuna net bir şekilde "hayır" denilebilir. Apple, küresel bir şirket olarak faaliyet göstermekte olup, ürünleri birçok farklı ülkede üretilmektedir. İsrail, bu küresel üretim ağı içinde sadece küçük bir parçadır ve IPhone'un ana üretim süreçleri ile doğrudan ilişkilendirilemez.

Bu fotoğraflarda Türkiye'den İsrail'e sevkiyat yapan gemiler.

1709503333221.png

1709503342549.png

1709503349303.png

1709503316172.png

Neyse bu konu hakkında çok konuşmayalım Recep balataşa yapılan uygulamaya maruz kalmayalım.😀

Son düzenleme:
Ya başlayacağım boykotunuza arkadaşım ne alaka şimdi adam boykotu önemsese bu konuyu açar mı? İster İsrail'i desteklesin ister @r@pları kimseyi ilgilendirmez.

Konuya gelecek olursak değebilir bütçe biraz daha artarsa Pro Max modelinede gecebılırsın.

"iPhone İsrail malı mı?" sorusuna net bir şekilde "hayır" denilebilir. Apple, küresel bir şirket olarak faaliyet göstermekte olup, ürünleri birçok farklı ülkede üretilmektedir. İsrail, bu küresel üretim ağı içinde sadece küçük bir parçadır ve IPhone'un ana üretim süreçleri ile doğrudan ilişkilendirilemez.
Hocam boykot derken kasıt nedir açıklayabilir misiniz lütfen anlayamadım da.

iPhone 15 çok boş telefon bence tüm iPhonelar gereksiz pahalı onun yerine Samsung al sırf arkasında elma var diye o kadar para verilmez.

Boykot veya direniş. Mesaj vermek istemek. Protesto girişimleri de boykota girmektedir. Bir kimse, bir topluluk veya bir ülkeyle, belli bir amaca ulaşmak için her türlü ilişkiyi kesme. Vikipedi
Yani üstte ki arkadaşın demek istediği, yabancı bir firmanın ürününe, malına direniş mi yapmak?

Aklınca öyle bu arada arkadaş boykot kısmını silmiş.😃
Ben oturup sabaha kadar gülerim ki buna. Yapılan en önemli icatlardan haberi yok. kim yapmış nasıl yapmış yabancı mı türk mü kısaca mağarasından çıkamamış.

Evet farkettim gördü tepkiler yağıyor, dedi geri vites zamanı. :D

Yurt içi iPhone 13 kullanıyorum. iPhone 15 Pro'ya geçmek istiyorum. Fakat fiyatı bayağı uçuk. Yurt dışı 15 Pro ile takaslayıp çift SIM olarak kullansam mantıklı mı? Veya bir sorun çıkarsa ne olur? Aklımda çok soru işareti var.
Hocam ben şahsen her zaman iPhone almayı tercih etmişimdir. zira kullanımı daha rahat bana göre. sizinde iPhone takıntınız yoksa S24 ya da S24 Ultra modellerine yönelebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı