iPhone 13'ü satıp yerine Android telefon önerisi

S21 Ultra da ön kamera 40 MP, arka kamera 108 MP, RAM 12 GB, 5000 mAh, ekran çözünürlüğü 1440x3200 (QHD+) ve 4'lü kamera dizili mi?

Hala bana MP'den bahsediyorsun. Exynos 2100 stabilizasyon sorunu yaşayan bir işlemci. 8 Gen 2 ise piyasadaki en iyi islemcilerden. Üstelik S23, 2 yıl daha fazla güncelleme alacak.
Ana kamera performanslarını karşılaştırırsak S21 kamerasının ne kadar geride olduğunu anlarsın.
Ayrıca S23 3900 mAh ile S22U'dan daha uzun süre gidiyor. Sadece teknik verilerden konuşuyorsun.
RAM artık önemli değil sanal RAM var ayrıca.
QHD+ ekran harici bir artısı yok. S23 çok daha mantıklı bir tercih.

Her şey İşlemci değil ama telefon şık olsa bile bataryası tatmin etmiyorsa ne yapmak lazım? Ayrıca S22 serisinde ısınma problemi olduğu da söyleniyor.

iPhone 13'ten S23'e geçerse memnun kalmaz demişsiniz. Kişisel bir yorum. 60 Hz ekrandan 120 Hz ekrana geçiş yapacak. Ekosistem derdi yoksa memnun kalabilir.

Ultra modelde S Pen özelliği var orası ayrı. Tabii dizaynı da güzel. Ben olsam S22U ile S23 arasında kalsam S23 tercih ederdim.
Dostum her şey 120Hz ise S20 alsın? Ayrıca kimse S22 Ultra'ya bataryası kötü demedi. Kötü değil de zaten millet enayi mi o kadar para veriyor? Her yeni çıkan telefon eski nesile göre bataryası her zaman daha iyi gider ama vakit geçtikçe bu fark azalır ve güncellemelerle eşitlenir. Eğer her üst modelde batarya süresi 20-25 dakika gibi bir süre artsaydı şuan S23'ün bataryası 30 saat gitmesi gerekirdi.

Geri
Yukarı