iPhone 14, fiziksel SIM'den, e-SIM'e geçildiği zaman kişiler kaybolur mu?

candeLL

Hectopat
Daha fazla  
iPhone 14 Pro telefonumda 1 fiziksel 1 e-SIM alanı var e-sime geçince fiziksel SIM artık kullanılmıyor. Biliyorum fakat e-sime geçince kişilerim, galerim vs. gidiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 14 Pro telefonumda 1 fiziksel 1 e-SIM alanı var e-sime geçince fiziksel SIM artık kullanılmıyor. Biliyorum fakat e-sime geçince kişilerim, galerim vs. gidiyor mu?

E-SIM sadece us sürümlerinde var. Zengin Amerikalı'lar kullansın. TR kayıtlı değilse cihaz vardır fakat kullanılamaz. Gitmez diye de düşünüyorum.

E-SIM sadece us sürümlerinde var. Zengin Amerikalı'lar kullansın. TR kayıtlı değilse cihaz vardır fakat kullanılamaz. Gitmez diye de düşünüyorum.
e-sim kullanımı trde 2 sene önce çıktı sizin dediğiniz us mantığı şu : uste üretilen iphonelarda fiziksel sim girişi bulunmuyor sadece e-sim oluyor ve iphone xs ten sonra bildiğim kadarıyla tüm iphonelarda e-sim seçeneği mevcut

E-SIM kullanımı TR'de 2 sene önce çıktı sizin dediğiniz us mantığı şu: Uste üretilen IPhone'larda fiziksel SIM girişi bulunmuyor sadece e-SIM oluyor ve iPhone XS'ten sonra bildiğim kadarıyla tüm IPhone'larda e-SIM seçeneği mevcut

E-SIM kullanan var mı cidden hocam? Ayrıca E-SIM ile SIM arasındaki farkı pek anlamadım. Bir de 3 yıl oldu hala 5G gelmedi resmen delirtiyor insanı. Biz 5G'ye geçtik 5G bize geçmedi resmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı