iPhone 14 için renk önerisi

Kırmızı renk. Hem şık duruyor hem de HIV/AIDS gibi
hastalıkların farkındalığı için bağış yapıyorsunuz.
Yine de Gece Yarısı ve Mavi çok güzel duruyor.

Yıldız ışığı ve mor renkleri gerçekten çok güzel, ayrıca mor rengin fiyatı ileride diğer seçeneklere göre çok daha pahalı olacak. iPhone 12 ve 11'de bu durumları görüyoruz.

Deep purple kesinlikle talep de var hem.
Düz model de derin mor seçeneği yok, Pro ve Pro Max'te var.

Öyle bir durum oluşmaz. Renk fiyatı etkilemez ileride.
Apple tarafından üretimi durdurulduğunda beyaz ve siyah dışında ki renklerin fiyatları hepsiburada satıcıları tarafından daha yüksek konuluyor ama bu hiçbirşeyi değiştirmez, adam aynı telefonu 3'e almak varken 5'e almaz zaten.

Apple tarafından üretimi durdurulduğunda beyaz ve siyah dışında ki renklerin fiyatları hepsiburada satıcıları tarafından daha yüksek konuluyor ama bu hiçbirşeyi değiştirmez, adam aynı telefonu 3'e almak varken 5'e almaz zaten.
Sıfır satıştan bahsetmiyorum. İkinci elde birşey etkilemez.

iPhone 14 almayı düşünüyorum. Hangi renk almamı önerirsiniz? Ben moru çok sevdim ancak ileride satacak olursam satışı zor olur diye korkuyorum. Mavi beğenilmiş ancak ona da ısınamadım, siyah kullanmayı da seven birisi değilim, sarı da aynı şekilde kötü benim için.

Beyaz ve moru beğendim ancak moru satmak zor olur mu? Hem sizin favori renginizi, hem de mor renk satılırken sıkıntı olur mu sorusuna vereceğiz cevapları merak ettiğim için konu açmak istedim. Yanıtlarınızı bekliyorum.

Bence mavi.

Yeni konular

Geri
Yukarı