iPhone 14 için şeffaf kılıf önerisi

ACExACE

Hectopat
Gece yarısı rengini alacağım. Şeffaf kılıf önerir misiniz? Ayrıca kamera koruması taktırmalı mıyım?
Ayrıca kılıf kasaya zarar vermemeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kılıf öneremeyeceğim ama kamera koruması konusunda fikrimi belirtmek isterim. Eğer telefonu bir yüzeye koyduğunuzda(alacağın kılıf için) kamera camı zeminle temas etmiyorsa koruma taktırmaya gerek yok bence. Çünkü o korumalar kamera kalitesini düşürüyor.

Hocam, normalde dediğim gibi bütçe belirtmeniz lazım ama ben yine size kılıf atayım:
Buff iPhone 14 Air Hybrid Kılıf - Şeffaf
(Kılıfı beğenmezseniz ve bütçeniz bin lira ve üzeri ise yukarıdaki arkadaşın attığı MagSafe özellikli kılıfı almanızı öneririm.)

Bir de hocam sormuştunuz "kamera koruması taktırmalı mıyım?" diye kamera korumasını sadece kamera camı zeminle temas ediyorsa almanızı öneririm ama sizi uyarmalıyım kamera koruması kameranın kalitesini bayağı düşüyor.

Bütçe belirtir misiniz lütfen?

300 TL. Ama iyiyse arttirabilirim.

Hocam, normalde dediğim gibi bütçe belirtmeniz lazım ama ben yine size kılıf atayım:
(Kılıfı beğenmezseniz ve bütçeniz bin lira ve üzeri ise yukarıdaki arkadaşın attığı MagSafe özellikli kılıfı almanızı öneririm.)

Bir de hocam sormuştunuz "kamera koruması taktırmalı mıyım?" diye kamera korumasını sadece kamera camı zeminle temas ediyorsa almanızı öneririm ama sizi uyarmalıyım kamera koruması kameranın kalitesini bayağı düşüyor.

Site güvenilir mi bilginiz var mı?
Bu ürün kasaya zarar vermez değil mi?

300 TL. Ama iyiyse arttirabilirim.

Site güvenilir mi bilginiz var mı?
Bu ürün kasaya zarar vermez değil mi?

Hocam, site Apple tarafından "Premium satıcı" etiketi almış bir site yani güvenilir. Kılıfın özelliklerine bakarsanız kasaya zarar vermeyecek şekilde tasarlandığını görebilirsiniz. Kılıf Air space özelliği ile yere çarpma sırasında oluşan hasarları en alta indiriyor.

Buff marka kılıf alıyorum.

Hocam, site Apple tarafından "Premium satıcı" etiketi almış bir site, yani güvenilir. Kılıfın özelliklerine bakarsanız kasaya zarar vermeyecek şekilde tasarlandığını ve gösterildiğini görebilirsiniz. Kılıf Air space özelliği ile yere çarpma sırasında oluşan hasarları en alta indiriyor.

Buradaki kılıf sizin attığınız kılıf ile aynı değil mi?

Geri
Yukarı