iPhone 14 kamerasındaki leke bütün iPhone'larda var mı?

• Konuyu başlatan Emri
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 2B

Emri

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar iPhone 14ü olan şu noktaya bakabilir mi? Mavi kalem ile daireye aldığım ufak noktacık aynı noktacık sizde de var mı?

Dosya Ekleri

• 272D1E08-363F-4C32-8701-393625DC8BE8.jpeg
    272D1E08-363F-4C32-8701-393625DC8BE8.jpeg
    27,8 KB · Görüntüleme: 191
Son düzenleme:
Bana toz gibi geldi. İçeride mi dışarıda mı tabii anlaşılmaz ama gözlük camı bezi gibi bir şeyle silince ısrarla gitmiyorsa sıkıntı. Çekerken bir sıkıntı yaratmıyorsa iyi hoş ama yaratıyorsa Apple ile bir görüşün. Garanti vardır umarım.

Bana toz gibi geldi. İçeride mi dışarıda mı tabii anlaşılmaz ama gözlük camı bezi gibi bir şeyle silince ısrarla gitmiyorsa sıkıntı. Çekerken bir sıkıntı yaratmıyorsa iyi hoş ama yaratıyorsa Apple ile bir görüşün. Garanti vardır umarım.

Vallahi hocam şöyle diyeyim lens koruyucu vardı önceden çıkardım flash tutup bakayım dedim gözüme çarptı acaba lens koruyucuların yapışkanı falan mı kaldı üzerinde bezle siliyorum ısrarla gitmiyor ama fotoğraflara da etkisi yok yani.

Vallahi hocam şöyle diyeyim lens koruyucu vardı önceden çıkardım flash tutup bakayım dedim gözüme çarptı acaba lens koruyucuların yapışkanı falan mı kaldı üzerinde bezle siliyorum ısrarla gitmiyor ama fotoğraflara da etkisi yok yani.
Yapışkanı kalmış olabilir ama eğer fotograflara bir etkisi yoksa endişelenme. Benim iPhone 5 kamerasının içine de bir şey kaçmıştı tüm fotoğrafların içinde kahverengi bir leke görünüyordu. Lens koruyucu takmıyorsan şu kaydırmalı telefon kılıflarından tercih edebilirsin.

110000284616031.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı