iPhone 14 pil döngüsü nasıl öğrenilir?

Grandvizier

Hectopat
Daha fazla  
iPhone 14'te nasıl pil döngüsünü öğrenirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Buna bakabilirsiniz.

Pil döngüsü 359 benim bildiğim kadarıyla garanti süresi içinde pil döngüsü 500 geçmeden sağlık 85 altına düşerse ücretsiz değişiyorlardı bataryayı doğru mu hatırlıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_0115.png
    58,5 KB · Görüntüleme: 39
Bu videodaki gibi bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pil döngüsü 359 benim bildiğim kadarıyla garanti süresi içinde pil döngüsü 500 geçmeden sağlık 85 altına düşerse ücretsiz değişiyorlardı bataryayı doğru mu hatırlıyorum.

85 değil hocam 80'in altına düşerse oluyor. Ama en doğru pil sağlığını da analizlerde gösteriyor zaten.

Yani 80 altına düşse ücretsiz bir şekilde değiştirebilirim değil mi?

iPhone 14 ve daha önceki modeller için piller, ideal koşullar altında 500 tam şarj döngüsü boyunca orijinal kapasitelerinin %80'ine kadarını koruyacak şekilde tasarlanmıştır. iPhone 15 modellerinin pilleri, ideal koşullar altında 1000 tam şarj döngüsü boyunca orijinal kapasitelerinin %80'ine kadarını koruyacak şekilde tasarlanmıştır.

Garanti 19 Haziran'da bitiyor pil sağlığı 86 herhalde beleşe getiremeyeceğim bataryayı.

Evet hocam 2 senelik garanti kapsamında. Bir arkadaşım faydalanmıştı bundan. Yanlış hatırlamıyorsam sonradan taktıkları batarya için ayrı bir garanti süresi de oluyor.

Şu an düşünüyorum 19 Hazirana kadar pil sağlığını 80'e düşürebilir miyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…