iPhone 14 Plus ile oyun oynamak telefona zarar verir mi?

Önümüzdeki günlerde iPhone 14 Plus almayı düşünüyorum. Kullanış amacım oyun (PUBG Mobile)üzerine olacak. Merak ettiğim şey günde 3-4 saat oyun oynarsam bir süre sonra telefonda herhangi bir sorun meydana gelir mi? Android tarafında oyun oynanmış telefon ve oynanmamış telefonun arasında dağlar kadar performans, pil ve ısınma farkı oluyor. Aynı durum iPhone cihazlarda da oluyor mu?
Küçük ekran ve günde 3-4 saat oyun. Bence telefon için değil de, göz sağlığınız için endişe etmeniz gerekir.

Küçük ekran ve günde 3-4 saat oyun. Bence telefon için değil de, göz sağlığınız için endişe etmeniz gerekir.

Ekran 6.7 inç olduğu için Plus modelini tercih ediyorum ayrıca göz sağlığı konusunda kesinlikle haklısınız.

En kötü telefonla bile oyun oynarken bozulması çok çok düşük ihtimal kardeşim 😬 Burada iPhone 14'den bahsediyoruz.
İyi okursanız bahsettiğim konu bozulmak değil, uzun kullanımda oluşabilecek sorunlar.

Önümüzdeki günlerde iPhone 14 Plus almayı düşünüyorum. Kullanış amacım oyun (PUBG Mobile)üzerine olacak. Merak ettiğim şey günde 3-4 saat oyun oynarsam bir süre sonra telefonda herhangi bir sorun meydana gelir mi? Android tarafında oyun oynanmış telefon ve oynanmamış telefonun arasında dağlar kadar performans, pil ve ısınma farkı oluyor. Aynı durum iPhone cihazlarda da oluyor mu?

Hocam 14 Plus'ı sadece ekran büyüklüğü içinmi alacaksın? Çünkü 14 ve 14 Plus'ın donanımı 13 le tamamen aynı.

Yaşayacağın tek sorun her telefonda olduğu gibi aşırı pil tüketimi ve batarya sağlığının azalmasıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı