iPhone 14 Plus vs 14 Pro Max

Tuncay Kantarcı

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
FBI ajanı
Büyük ekranlı telefon severim. Ama 14 Pro Max'te bulunan Dynamic Island beni etlikedi. Arada işlemci, kamera ve ekran yenileme hızı farkı var. Sizce bunun için 9 bin TL fazla ödeyip 14 Pro Max mi almalıyım? Yoksa 14 Plus mu almalıyım? Bir telefonu en az 5 yıl kullanan birisiyim. 13 Pro Max önermeyin ikinci el telefon almayı tercih etmiyorum. Veya 14 Pro'da olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ekranlı telefon severim. Ama 14 Pro Max'te bulunan dynamic ısland beni etlikedi. Arada işlemci, kamera ve ekran yenileme hızı farkı var. Sizce bunun için 9 bin TL fazla ödeyip 14 Pro Max mi almalıyım? Yoksa 14 Plus mu almalıyım? Bir telefonu en az 5 yıl kullanan birisiyim. 13 Pro Max önermeyin ikinci el telefon almayı tercih etmiyorum. Veya 14 Pro'da olabilir.

iPhone 14 Pro Max almanı tavsiye ederim. Tek elle kullanım rahatlığı önemli ise 14 Pro da alabilirsin.

Büyük ekranlı telefon severim. Ama 14 Pro Max'te bulunan Dynamic Island beni etlikedi. Arada işlemci, kamera ve ekran yenileme hızı farkı var. Sizce bunun için 9 bin TL fazla ödeyip 14 Pro Max mi almalıyım? Yoksa 14 Plus mu almalıyım? Bir telefonu en az 5 yıl kullanan birisiyim. 13 Pro Max önermeyin ikinci el telefon almayı tercih etmiyorum. Veya 14 Pro'da olabilir.
iPhone 14 Pro/Pro Max

Geri
Yukarı