iPhone 14 Pro, 8 GB RAM ile Gelebilir

iPhone 14 Pro 48 MP Kamera

Apple’ın amiral gemisi iPhone 13 Pro akıllı telefonunun beklenen halefi olan iPhone 14 Pro, yeni bir rapora göre 8 GB’a kadar RAM ile donatılabilir. Şirketin üst düzey akıllı telefonları, yakın zamanda piyasaya sürülen Galaxy S22 ve Galaxy S22+ akıllı telefonların yanı sıra diğer orta seviye Android akıllı telefonlar ile aynı miktarda RAM kapasitene sahip olacak. […]

Devamı: iPhone 14 Pro, 8 GB RAM ile Gelebilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
benim bilgisayarım 4 gb 8gba yükseltcem ama pc mi oynuyon mübarek

Bataryayı düzeltsinler önce.
iPhone 13 serisi ile düzeltildi zaten. Bana kalırsa iPhone 11'den itibaren düzelmişti ama tamamen 13'te düzeldi diyebiliriz. Bu yüzden bu telefonlara hala Instagram'da saçma sapan sayfalarda şarjı hızlı bitiyor esprileri yapılmasına sinir oluyorum.

Gösteriş için alanları bir yana atarsak, iPhone yazlım, işlemci, video performansı ve servis konusunda çok daha iyi.
Yazılım konusunda katılmıyorum. Teknik olarak yazılım konusunda iOS, Android'den daha kötü. Gidip de OneUI gibi çöp arayüzler kullandığınızdan dolayı böyle diyorsunuz.

Yazılım konusunda katılmıyorum. Teknik olarak yazılım konusunda iOS, Android'den daha kötü. Gidip de OneUI gibi çöp arayüzler kullandığınızdan dolayı böyle diyorsunuz.
OneUI EMUI ve çöp MIUI kullandım
iOS hepsinden daha iyi özellikle MIUI denen şeyden. Bu arada sanırım hiç OneUI kullanmadınız çünkü gayet iyi bir yazılım. Teknik olarak Android iyi falan değil saf bile olsa iOS çok daha stabil.

One UI EMUI ve çöp MIUI kullandım.
iOS hepsinden daha iyi özellikle MIUI denen şeyden. Bu arada sanırım hiç One UI kullanmadınız çünkü gayet iyi bir yazılım. Teknik olarak Android iyi falan değil saf bile olsa iOS çok daha stabil.
Samsung telefon kullanıyorum :D. Ne kadar berbat oldugunu bilerek konusuyorum yani.

Android bayagi stabil bir isletim sistemi, stabilite konusunda bir sorun yasamadim.

Yeni konular

Geri
Yukarı