iPhone 14 Pro, 8 GB RAM ile Gelebilir

Bence gösterişle alakası yok. Çok kalitesiz bir Android telefon kullanıyordum ve telefonumu değiştirmem gerekiyordu. O zamanda iPhone 11 yeni çıkmıştı ve Apple'ın yaptığı telefonların kaliteli olduğunu düşündüğüm için hiç diğer modellere bakmadan direkt onu almıştım. İyi ki almışım gerek kamerası olsun gerek performansı olsun çok iyi telefon. Ayrıca sunduğu ekosistem üstüne konuşulması gereken ayrı bir konu. Yakın zamanda da Android tarafına geri dönmeyi düşünmüyorum iOS nedenini anlayamadığım bir şekilde daha cazip ve güzel geliyor.

En iyisi Android. iPhone gösteriş telefonu ya.

En iyi yazılım ve kamera iPhone'da. Sana 5 yıl güncelleme desteği de veriyor. Ekosistem faydalarına girmiyorum bile. Nasıl gösteriş telefonu oluyor anlamadım. Koskoca bir telefon modelini, bazı Türk kullanıcılarının kullanış stili mi tanımlıyor?

Hey hey öyle demek istemedim.Yani iPhone'da oyun için alınmaz,fakat ofis işleri günlük kullanım için iyi bir telefon.M1 işlemci felan vs. Fakat Android'lerde işini yapıyor.Yani kızgın atmanıza gerek yok :D
M1 telefon işlemcisi değil. Günlük kullanımı bırak oyunda aynı şekilde iPhone rakiplerine göre daha çok performans veriyor.

En iyisi Android. iPhone gösteriş telefonu ya.

Sen fakir bir ülkede yaşadığın için gösteriş sanıyorsun bunu. Amerika'da, Avrupa'da üniversite öğencilerinin elinde görürsün bu telefonları. Bizim burada çalan çırpan okumamış gösterişçinin elinde gördüğün için ancaa bu kadarını biliyorsun.

9 sene falan güncelleme alır artık. 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı