iPhone 14 Pro ısınıyor

xxbsyxx3006

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Almanya'dan yeni aldığım iPhone 14 Pro ısınıyor. Normal kullanımda oyun oynarken de aynı seviyelerde ısınıyor, sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
14 Pro kullanıyorum sıfır sayılır. FM 24 Touch oynarken ısınıyor başka oyunlarda aşırı ısınmıyor. Ancak ideal seviyede mi ya da sıkıntı ne bilmiyorum.

Bir uygulama ile sıcaklığını ölçer misiniz?

Hangi uygulama var bunu için?

14 Pro kullanıyorum sıfır sayılır. FM 24 Touch oynarken ısınıyor başka oyunlarda aşırı ısınmıyor. Ancak ideal seviyede mi ya da sıkıntı ne bilmiyorum.

PUBG Mobile gireyim dedim bir oyun attım telefon alev aldı ama Genshin oynarken bir bu kadar sıcak olmadı.

Cihazda termal sensorler yok, olcemez.

@xxbsyxx3006

Bosta bile hissedilir bir sicaklik varsa DFU mod ile sifirlamayi deneyebilirsiniz, oyunlarda ya da yuk altinda isinmasi kadar normal bir şey yok ancak bosta isinmasi pek normal degil.

Nasıl yapıyoruz ve yapınca ne oluyor, ne işe yarıyor?

Nasıl yapıyoruz ve yapınca ne oluyor, ne işe yarıyor?
Verileriniz tamamen siliniyor, telefonu bastan asagi yazilimsal olarak sifir gibi yapiyor yani. Fabrika ayarlarina sifirlamak bu kadar etkili olmuyor.

Onemi verilerinizi yedekleyin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Verileriniz tamamen siliniyor, telefonu bastan asagi yazilimsal olarak sifir gibi yapiyor yani. Fabrika ayarlarina sifirlamak bu kadar etkili olmuyor.

Onemi verilerinizi yedekleyin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İşe yarıyor mu bu?

Ara sıra aklı gidip geliyor benimkinin de. Geçen Twitter Space odasında ısınmıştı. Yine aynı kamera arkası tarafı. Ancak bir şarjın erimesi ya da kasma durumu gözlemlemiyorum. Bunlar ne yapıyor da düzgün OS'u bozuyor her sene anlamıyorum arkadaş.

Yeni konular

Geri
Yukarı