Elektronik IPhone 14 Pro Max 62.700 TL

Bu hobi bilgisayarından 8 tane alıp blender farm server kurmak istiyordum, o bile olmuyor hatta iki tane bile alamıyorsun, her gün simit yiyip çay içersen İstanbul'da 660 tl tutuyor ve bu çok pahalı, birde buda sadece bir tane simit var ve 250ml çay.
Yeme,içme,kurma.

MediaMarkt Web'e özel indirim yapmış. Kredi kartına 12 Ay'a kadar taksit seçeneği bulunuyor. Çoğu siteler de taksit seçeneği bulunmuyor ya da 3 taksit yapıyor. Alacak arkadaşlar varsa kaçırmamalı.

Noluyor yani iphone 14 alınca? Zaten pahalı, bir telefona 60bin vermem. Evet pahalı ancak neden bir telefona o kadar para vereyim?

Ne oluyor yani iPhone 14 alınca? Zaten pahalı, bir telefona 60bin vermem. Evet pahalı ancak neden bir telefona o kadar para vereyim?

Telefonun fiyatı için bir şey diyemem ancak bu ya da başka telefon olsun, bilgisayar olsun, bazı kişilerin hayalı. Heves etmiş ve bunu almak istiyor. Devlet de bunu almamız için kolaylaştırması gereken yerde daha da zorlaştırıyor.

MediaMarkt Web'e özel indirim yapmış. Kredi kartına 12 Ay'a kadar taksit seçeneği bulunuyor. Çoğu siteler de taksit seçeneği bulunmuyor ya da 3 taksit yapıyor. Alacak arkadaşlar varsa kaçırmamalı.

Taksit seçeneğini yanlış yazdın galiba, herhangi bir taksit seçeneği göremedim ben.

Taksit seçeneğini yanlış yazdın galiba, herhangi bir taksit seçeneği göremedim ben.

Kart bilgilerini girdikten sonra taksit seçenekleri gözüküyor hocam.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230711_182905_Chrome.jpg
    Screenshot_20230711_182905_Chrome.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 50

Yeni konular

Geri
Yukarı