iPhone 14 Pro Max alınır mı?

Samsung gibi markalar almayı düşünmüyorum, Amazon üzerinde satılan iPhone 14 Pro Max'ın Türkiye ya da garantisinin nerede olduğunu nasıl öğrenebiliyoruz?

Amazon türkiye satıyorsa vardır. Profesyonel olarak kullanacaksan 14 pm iyidir ama ortalama kullanıcıysan düz 14 yeter, pm çok ağır.

Hayırdır @Leon Dayı, Amazon Tr'nin garanti vermesini mi beğenmedin 14 Pro Max'in ağır olmasını mı? 😭😭😭

S23 Ultra varken mi? Hayır, alınmaz.
S23 Ultra varken iPhone 14 Pro Max'e o kadar para verilmez.
S23 Ultra tablet gibi telefon. Cebime sığmıyor. Sen git Samsung'unu kullan kanka. Millete Samsung diretmenin mânâsı yok. Tamam her şey güzel ama kullanışlı değil. Bunu bir türlü anlamıyorsunuz. O kadar büyük telefon günlük kullanımda sorun çıkartıyor. He mimarsındır, mühendissindir veya büyük ekran rahatsız etmiyordur alınır. Güzel bir telefon. Ama kullanışlı bir telefon istiyorsan ve söz konusu ön kamera ise kesinlikle iPhone. Kendini çekmeyi seven, snap atmayı seven biriysen kesinlikle iPhone. Samsung bir türlü loş ışıkta kaliteyi yakalayamıyor.
13 eylülde apple lansmanı olacak , aceleniz yok ise bekleyin derim.
iPhone 15 serisini bekle.
Sanırım daha pahalıya telefon aldırmaya çalışıyorsunuz? Ülkemizde yeni model çıkınca eski model fiyatı düşmüyor aksine yeni model fiyatına git gide yaklaşıyor. Ben bunu iPhone 13 çıktığında iPhone 11'in fiyatı birden bire 5K arttığında farketmiştim.

Geri
Yukarı