iPhone 14 Pro Max için aksesuar önerisi

Bir de sararmıyor diyorlar bunlar için ama mediamarktan aldıgım markası tam hatırlamıyorum ama pahalıydı 1 aya kenarlarından sarılık belli oluyordu.

Dostum kırılmayı önlemez bunlar sadece ince çizikleri önler.

O attigim ekran koruyucu esnek degil sert bir koruyucu. Aynisinin 11 icin olani kullaniyorum. Ince ciziklerin haricinde cok ciddi olmayan darbelere karsi vs. de koruyor kesinlikle ozellikle sivri darbelere karsi.

Link atar mısınız hocam? Ona da bakayım.

Seffaf kiliflarin hepsi sarariyor bu arada kacis yok. Apple kendi kilifinda sararmaya karsi ne kadar garanti veriyor bilmiyorum ama Spigen 6 ay veriyor. Bende Spigen'in seffaf kilifi vardi 1 yil sonunda sararmalar epey goze batar hale gelmisti.

Dedikleriniz premium markalar zaten Apple orijinal kılıfıda güzel sizin bütçenize ve zevkinize bağlı.

Çabuk sararmayan ve sağlam bir şey arıyorum. Telefona o kadar para verip, kılıfa ve cam için cimrilik yapmak istemiyorum.

Bir de orijinal adaptör arıyorum. Apple'da satılan orijinal adaptörü mü almalıyım yoksa başka Apple sertifikalı adaptör mü alayım?

Çabuk sararmayan ve sağlam bir şey arıyorum. Telefona o kadar para verip, kılıfa ve cam için cimrilik yapmak istemiyorum.

Bir de orijinal adaptör arıyorum. Apple'da satılan orijinal adaptörü mü almalıyım yoksa başka Apple sertifikalı adaptör mü alayım?

Orijinal adaptore o kadar para vermeyin. Made for iPhone lisansli bunu alin. Orijinal adaptorden daha kompakt.

Geri
Yukarı