iPhone 14 Pro Max kılıf önerisi

PhemiusTR

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar iPhone 14 Pro Max Gold rengini sırf o çerçeve ve tonu için seçtim. Bakmadığım kılıf kalmadı gibi bir şey. Aslında benim istediğim şey kılıfsız kullanmak. Sakar biri değilim çok şükür. Kılıfsız kullanmak da planlarım arasında açıkçası ama ürünün rengini gösterecek şeffaf kılıf bakıyorum ancak en kralları bile sararma yapabiliyor. Aslında sadece kenar bölgelerde sararma oluyor. Şayet şeffaf olmazsa kenarları siyah bir kılıf da olabilir. Telefonu almaya karar vermem bu kadar zor olmamıştı :D

Bir çılgınlık yapıp orijinal apple kılıf alabilirsiniz hocam. (bütçe vermemişsiniz sınırsız varsaydım.)

Dostum yani istediğim gibi bir şey olunca paradan kaçmak da istemiyorum sorun değil bütçe. Ama o kılıf da bazı senaryolarda kararma yapıyormuş. Ayrıca orta kısımdaki çember beni irrite ediyor.

Bir çılgınlık yapıp orijinal apple kılıf alabilirsiniz hocam. (bütçe vermemişsiniz sınırsız varsaydım.)

Hocam bu kılıfın aynısı Adana'da Mısır Çarşısı'nda 250 YTL'ye satılıyor. 1000 YTL plastik kılıf için mantıklı değil.

Bir çılgınlık yapıp orijinal Apple kılıf alabilirsiniz hocam. (bütçe vermemişsiniz sınırsız varsaydım.)

14 Pro Max alabilen biri zaten orijinal kılıfını da bir zahmet alsın yani :D

Arkadaşlar iPhone 14 Pro Max Gold rengini sırf o çerçeve ve tonu için seçtim. Bakmadığım kılıf kalmadı gibi bir şey. Aslında benim istediğim şey kılıfsız kullanmak. Sakar biri değilim çok şükür. Kılıfsız kullanmak da planlarım arasında açıkçası ama ürünün rengini gösterecek şeffaf kılıf bakıyorum ancak en kralları bile sararma yapabiliyor. Aslında sadece kenar bölgelerde sararma oluyor. Şayet şeffaf olmazsa kenarları siyah bir kılıf da olabilir. Telefonu almaya karar vermem bu kadar zor olmamıştı :D

Şeffaf sararmasından korkuyorsan direkt MagSafe fakat silikon bakabilirsiz.

Bu tarz da. Eğer ne kadar sürede sararır diyorsan ben mahalleden 30TL'ye satın aldım yaklaşık 3 ay oldu ve daha yeni sararmaya başladı.

Hocam bu kılıfın aynısı Adana'da Mısır Çarşısı'nda 250 YTL'ye satılıyor. 1000 YTL plastik kılıf için mantıklı değil.
250'ye alacağınız 1 ay sonra altın rengi olur hocam. Arkadaşın isteklerine göre gidersek telefonuna değer veren biri, yani magsafe gördüğüm kadarıyla en mantıklı tercih.

14 Pro Max alabilen biri zaten orijinal kılıfını da bir zahmet alsın yani :D

Şu klişeyi demeyin artık!

Orijinal kılıflarından çok daha iyi korumak için üretilen kılıflar var.
Mesela Spigen modellerine bakabilirsiniz.

Kılıfı evde çıkarıp dışarıda kullanırsanız sararmaz, ben ve annem de geçen hafta aldık 14 Pro Max eğer dediğim gibi kullanırsanız radyasyondan ötürü sararma problemi yaratmıyor.

250'ye alacağınız 1 ay sonra altın rengi olur hocam. Arkadaşın isteklerine göre gidersek telefonuna değer veren biri, yani magsafe gördüğüm kadarıyla en mantıklı tercih.
Aynen öyle hocam normalde amacım ürünün kendisini görmek. Yoksa alırım zırh gibi bir kılıf geçerim. Cihazın estetiğini öldürmek istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı