iPhone 14 Pro Max şarj aleti önerisi

35 W Çift USB-C Bağlantı Noktalı Güç Adaptörü​

Genel Bakış​

35 W Çift USB-C Bağlantı Noktalı Güç Adaptörü evde, ofiste veya yoldayken iki aygıtı aynı anda şarj etmenize imkan tanıyor. Apple, bu adaptörü MacBook Air ile birlikte kullanmanızı öneriyor. Ayrıca onu iPhone, iPad, Apple Watch ve AirPods ile de kullanabiliyorsunuz.

Resmî Apple sayfasında ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

35 W Çift USB-C Bağlantı Noktalı Güç Adaptörü​

Genel Bakış​

35 W Çift USB-C Bağlantı Noktalı Güç Adaptörü evde, ofiste veya yoldayken iki aygıtı aynı anda şarj etmenize imkan tanıyor. Apple, bu adaptörü MacBook Air ile birlikte kullanmanızı öneriyor. Ayrıca onu iPhone, iPad, Apple Watch ve AirPods ile de kullanabiliyorsunuz.

Resmî Apple sayfasında ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Teknoloji ile gram alakan olmadığına eminim. Google’dan araştırmak ile olmuyor. USB girişi ile istediğin cihazı şarj edebilirsin zaten. Bunu bilebilmek zor değil. Ama bu adaptör Macbook Air için. Ve 1800₺. Diğerinin masrafından çok daha fazla ?

@BehzatAmirim, aaa evet, teknolojiyle gram alâkam yok(!)

Anlaşılan Apple Resmî sayfasında da hatalar var(!), baksanıza "Ayrıca onu iPhone, iPad, Apple Watch ve AirPods ile de kullanabiliyorsunuz." diye belirtmiş.

iPhone 14 Pro Max kullanıcısının başka Apple ürünlerini kullanma ihtimalini de varsayarak 35 W Çift USB-C Bağlantı Noktalı Güç Adaptörü tavsiye ettim.

Bu arada Google kullanmıyorum. Google ürünü olarak sadece Youtube kullanıyorum.

iPhone 14 Pro Max alacak bütçeniz var ama orijinal şarj aletini almayı hedefleyecek güdünüz yok mu?

Hangisi hoşunuza gidiyorsa onu alabilirsiniz.

En iyi olarak orijinal adaptör+orijinal kablo alırsın. Ayrıyeten orijinal alamam dersen, Anker, Mcdodo, Baseus, Ugreen gibi markaların adaptör/kablosunu alabilirsin.

Saygıdeğer arkadaşlar konuda "en iyi, orijinal" olarak ne alabilirim ibaresi bulunmakta gözünüzden kaçmış olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı