IPhone 14 Pro Max sıfır cihaz nereden alınabilir?

Seri numarasından bahsettim model numarası değil fakat A2893 daha iyidir.

Yurtdışımı cihaz, değil sanırım.
Hmmmm anladım. A2894 TR geçerli modellermiş baktım da . Arkadaşın söylediği farklı değil mi ? Normalden farkı nedir. Tr cihaz dedi ayrıca ama ne kadar doğrudur emin değilim. Muhtemelen öyledir ama.

Garanti süresi fark eder. Ama hâlâ S24 Ultra S23 Ultra iPhone 15'ten daha iyi.

Hmmm o zaman 1 yıllık modeller A2893 ya da 96 oluyor anladığım kadarıyla. Eğer 65k 14 Pro Max 3 ay taksitle alın derseniz almayı düşünceğim çünkü gerçekten bir IPhone'um olsun istiyorum artık. Sizce mantıklı mı bu adamdan almak 14 Pro Max'i ya da Vatan'dan 15 plusmı alayım.

Hmmm o zaman 1 yıllık modeller A2893 ya da 96 oluyor anladığım kadarıyla. Eğer 65k 14 Pro Max 3 ay taksitle alın derseniz almayı düşünceğim çünkü gerçekten bir IPhone'um olsun istiyorum artık. Sizce mantıklı mı bu adamdan almak 14 Pro Max'i ya da Vatan'dan 15 plusmı alayım.
Adam dediğim işletme yani.

Adam dediğim işletme yani.

Hocam ben iPhone 15 aldım Keşke S23 Ultra alsaymışım diyorum. Arkadaşlarınıza hava olsun diye alacaksanız o ayrı ayrı bir havası var 😅

Hocam birincisi o cihazın yurt dışı çıkma ihtimali var IMEI isteyin adamdan kutusunda yazar onu size atsın e-Devlet'te sorgulatın bakalım kayıtlı mı kayıtsız mı? Kayıtsızca 2 telefon parasına 1 telefon satan biri.
Şunu ekleyeyim 14 Pro Max yerine 15 Plus seçerseniz bayağı düşersiniz. Buradaki servisler ne hikmetse A2894 dışında model numaraları olanlara bakmıyor.

Hocam ben iPhone 15 aldım Keşke S23 Ultra alsaymışım diyorum. Arkadaşlarınıza hava olsun diye alacaksanız o ayrı ayrı bir havası var 😅
Birazda hava olsun diye açıkçası :D
Hocam birincisi o cihazın yurt dışı çıkma ihtimali var IMEI isteyin adamdan kutusunda yazar onu size atsın e-Devlet'te sorgulatın bakalım kayıtlı mı kayıtsız mı? Kayıtsızca 2 telefon parasına 1 telefon satan biri.
Şunu ekleyeyim 14 Pro Max yerine 15 Plus seçerseniz bayağı düşersiniz.
Tamam hocam şu an saat geç oldu yarın mutlaka soracağım. Güncellerin tekrardan konuyu.

Yeni konular

Geri
Yukarı