iPhone 14 Pro Max telefoto kamera da titreme sorunu

Valla bulamadım hocam. FPPRO kamera değişimi diyor. Apple servisi garanti ve yedek parça desteği olduğu halde bakmıyor.

Aynı zamanda bu sorun telefoto lenste sadece video çekerken var. Diğer kameralarda. Telefoto lense fotoğraf çekiminde felan önizleme halinde kaydırdığımda titreme olmuyor. Sadece video çekiminde var sorun
Bana da lenste sorun var gibi geldi şu eylul ayında yeni güncelleme gelir belki o zaman düzelir olmadı gürcüye geçip garantiye verecem. Zoommer den almıştım cıhazı rizede iyim bana yakın

Herkese merhaba. Avrupa'dan almış olduğum 14 Pro Max cihazımda 16.5 güncellemesi sonrası titreme sorunu yaşıyorum. Video çekerken “3x” yani telefoto kamerasında telefonu yatay tuttup sola ve hafif yukarı çekip yaptığımda titreme oluşuyor. Apple destek ile görüştüğümde donanım testinde sorun görülmedi yeni iOS sürümünü bekleyin diyor. Bu sorunu yaşayan var mı?
Video linki: iCloud

Merhaba aynı sorunu bende yaşıyorum cihazımda sizin problemin aynısı herhangi bir sonuca varabildiniz mi teşekkür ederim.

Aynı problemi bende yaşıyorum 23 haziranda aldım cihazı ama ne yapacağım bilmiyorum okadar para ödeyip alıyoruz ama destek yok.

Merhaba aynı sorunu bende yaşıyorum cihazımda sizin problemin aynısı herhangi bir sonuca varabildiniz mi teşekkür ederim.

Aynı problemi bende yaşıyorum 23 haziranda aldım cihazı ama ne yapacağım bilmiyorum okadar para ödeyip alıyoruz ama destek yok.
Valla hocam 3x kamerayla video çekmiyorum vazgeçtim. Bu büyük ihtimalle kronik bir sorun. Bazı cihazlarda var. bazılarında yok.

Vallahi hocam 3X kamerayla video çekmiyorum vazgeçtim. Bu büyük ihtimalle kronik bir sorun. Bazı cihazlarda var. Bazılarında yok.

Merhaba bende de ısınma mevcut titreşim falan yok fakat 1 dk kamera uygulamasında dursam bile telefon anlamsız şekilde ısınıyor görüntülü konuşurken falanda ısınıyor işlemcinin olduğu bölümde gerçekleşiyor bu ısınma sizin ısınma sorunu çözüldü mü?

Geri
Yukarı