IPhone 14 Pro mu 15 Pro mu?

beyyza

Yoctopat
Daha fazla  
Yeni telefon alacağım sizce 14 Pro mu 15 Pro mu tercih etmeliyim? 15 Pro hakkında gelen şikayetler yüzünden 14 Pro almayı düşünüyorum açıkçası.

iPhone 15 Pro doğrudan daha iyi bir model. Kamerada aynı ana sensörleri kullanıyor olmalarına rağmen büyük sıçrama var, bunun sebebi SoC'da bulunan Neural Engine'den kaynaklanıyor. Ayrıca 15 Pro modelinde 4K 60 FPS'de lensler arası geçiş de yapabiliyorsunuz, gerçekten muazzam bir avantaj. Bütün bunların yanı sıra panel gözle görülür bir şekilde daha iyi.

Biraz daha iyi termal başarım için 14 Pro almanın lüzumu yok.

Şu anlık 15'in bir olayı yok hocam illa iPhone alacaksanız 14 alın zaten bildiğim kadarıyla 15 Türkiyeye gelmedi.

Artı ve eksilerini göz önüne aldığımda 14 daha mantıklı geliyor açıkçası. 15 de ısınma sorunu da varmış çünkü.

Isınma sorunu şarjdan sonra oluyor o da şarj hızını arttırdıkları için telefon sarjdeyken ısınıyor pek sıkıntı etcegini düşünmem onun dışında tabii ki de aralarında fazla fark yok

Artı ve eksilerini göz önüne aldığımda 14 daha mantıklı geliyor açıkçası. 15 de ısınma sorunu da varmış çünkü.

Sadece o değil, ortada gerçek bir test var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

15 Pro var cihazın hiç ısındığını görmedim daha.

Sadece o değil, ortada gerçek bir test var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir video gördüm geçen. 14 Pro serisinde arka kapağın arkası metal destekli ama 15 Pro serisinde yokmuş. Aradaki sağlamlık farkı sanırım o yüzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı