iPhone 14 Pro şarjı iyi midir?

muratbe

Centipat
Daha fazla  
Dostlar merhaba,

iPhone 14 Pro aldım, dün telefonu açtım.

Dakika dakika şarjı takip edip soracak değilim sadece kabaca dün telefon Wİ-Fİ'ye bağlıyken ve arkada müzik çalarken telefonu kurdum, uygulamaları yükledim giriş yaptım vs 1 saatte %12-13 civarı şarjımın azaldığını gördüm.

Bugün de denemek için hücresel bağlantıda Safari'de gezindim 1 saatte %10-11 civarı kayıp yaşadım.

İki durumda da telefonu aktif olarak kullandım ancak günlük bir kullanıcının yapacağı şeylerdi hepsi.

Her zaman açık özelliği kapalı, arka planda uygulama yenile Whatsapp ve Telegram hariç kapalı, konum yalnızca uygulamalar kullanıyorken şeklinde ayarlı gibi gibi. Bildiğim şarj yiyebilecek şeyleri kapatarak bu süreleri aldım kısacası.

14 Pro ile alakalı şarj sorunu diye birkaç başlık görmüştüm onlara da yardımcı olmak adına bu kadar uzatarak detaylıca sordum.

Sizce normal midir?

Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar merhaba,

iPhone 14 Pro aldım, dün telefonu açtım.

Dakika dakika şarjı takip edip soracak değilim sadece kabaca dün telefon Wi-Fi'ya bağlıyken ve arkada müzik çalarken telefonu kurdum, uygulamaları yükledim giriş yaptım vs 1 saatte %12-13 civarı şarjımın azaldığını gördüm.

Bugün de denemek için hücresel bağlantıda Safari'de gezindim 1 saatte %10-11 civarı kayıp yaşadım.

İki durumda da telefonu aktif olarak kullandım ancak günlük bir kullanıcının yapacağı şeylerdi hepsi.

Her zaman açık özelliği kapalı, arka planda uygulama yenile WhatsApp ve Telegram hariç kapalı, konum yalnızca uygulamalar kullanıyorken şeklinde ayarlı gibi gibi. Bildiğim şarj yiyebilecek şeyleri kapatarak bu süreleri aldım kısacası.

14 Pro ile alakalı şarj sorunu diye birkaç başlık görmüştüm onlara da yardımcı olmak adına bu kadar uzatarak detaylıca sordum.

Sizce normal midir?

Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam 14 Pro'larda maalesef şarj sorunu var. Bu hem iOS 16 hem de 2000NIT gibi çok iyi kalite sunan ekrandan kaynaklanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı