iPhone 14 yerine 15 beklemek daha mantıklı değil mi?

iPhone 15 de daha fazla yenilik geliyor gibi gözüküyor çıkan haberlere göre siz ne düşünüyorsunuz özellikle Type-C'ye geçmeleri bekleniyor eğer gecelerde bence çok iyi olur.
iPhone 15 beklenmeli mi?
Daha ucuz olacak deniliyor 14'e göre bu doğru olabilir mi?
Ülkemizde fiyatın artmayacağını bilebilsek yeni model tabii ki daha mantıklı...

Bütçeniz ne kadar ?

Ama 13 ile 14 arasında çok fark yok 14 15 ile ciddi farklar gozukuyor.

Tam olarak anlatmaya çalıştığım olay bu zaten bunları söylediğim için dün ban yedim buradan. Dynamic ısland yok işlemci aynı kamera yazılımında sadece değişiklik var. Bende 13 var oradan biliyorum sallamıyorum yani 13 ile 14 arasında fark yok ama 14 ile 15 arasında fark var bunu anlatmaya çalışıyorum eğer güncel alacaksan 13 Pro tercih et derim ben şahsen.

Tam olarak anlatmaya çalıştığım olay bu zaten bunları söylediğim için dün ban yedim buradan. Dynamic ısland yok işlemci aynı kamera yazılımında sadece değişiklik var. Bende 13 var oradan biliyorum sallamıyorum yani 13 ile 14 arasında fark yok ama 14 ile 15 arasında fark var bunu anlatmaya çalışıyorum eğer güncel alacaksan 13 Pro tercih et derim ben şahsen.
•İşlemciler aynı değil. iPhone 14'de ki A15 Bionic daha güçlü.
• +2GB RAM
•Daha iyi kameralar.
•Bluetooth 5.3
• 1 yıl daha güncellik ?

iPhone 13 Pro, iPhone 14 Pro'dan 2000₺ daha pahalı neden 13 Pro alsın ?

•İşlemciler aynı değil. iPhone 14'de ki A15 Bionic daha güçlü.
• +2GB RAM
•Daha iyi kameralar.
•Bluetooth 5.3
• 1 yıl daha güncellik ?

iPhone 13 Pro, iPhone 14 Pro'dan 2000₺ daha pahalı neden 13 Pro alsın ?
Arkadaşın dediği doğru özellikle 13 serisinden sonra farklar daha iyi hissedildi. 12 Pro modelinde mesela A14 bionic var ama 13 de A15 bionic var bunların arasında 13 almak bana göre daha iyi bu şekilde olsa tamam ama dediğim gibi asıl farklar 13 serisinden sonra oldu hatta forumda bir arkadaşla sayfa sayfa tartışmıştık. :D

Fiyatları eski bantta sanıyordum 13 Pro'nun 14 Pro'yu geçmesi aklımın ucundan geçmezdi kusura bakmayın. 13 kullanıcısıyım 14 Plus da kullandım çok bir fark göremedim açıkçası bana hitaben çentik bile 13 ile aynı olduğundan falan da öyle gelmiş olabilir uzun süre kullanmadım ama bana kalırsa 14 alacağına daha iyi bir seçim yapabilir ancak Türkiye piyasası bu belli olmuyor bir yukarı bir aşağı uyardığınız için teşekkür ederim.

•İşlemciler aynı değil. iPhone 14'te ki A15 bionic daha güçlü.
• +2 GB RAM.
•Daha iyi kameralar.
•Bluetooth 5.3
• 1 yıl daha güncellik?

iPhone 13 Pro, iPhone 14 Pro'dan 2000₺ daha pahalı neden 13 Pro alsın?

iPhone 15 de daha fazla yenilik geliyor gibi gözüküyor çıkan haberlere göre siz ne düşünüyorsunuz özellikle Type-C'ye geçmeleri bekleniyor eğer gecelerde bence çok iyi olur.
iPhone 15 beklenmeli mi?
Daha ucuz olacak deniliyor 14'e göre bu doğru olabilir mi?

15 Pro alacaksan kesinlikle beklenmeli. Düz 15'te 14'e göre çok şey değişir mi? Emin değilim.

Geri
Yukarı