iPhone 14'ten 12 Pro Max'e geçilir mi?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Merhaba. Şu anda geçici olarak yurt dışı iPhone 14 kullanıyorum. Yurt dışı 13 Pro Max alacaktım sonra da az daha koyup yurt içi 12 Pro Max almaya karar verdim. Sizce yurt dışı 14'ten yurt içi 12 Pro Max'e geçilir mi? Ne gibi farklar vardır?

Bence gerek yok.
Hocam bu da kapanacak sonra. Nasıl açtıracam ? Ayriyeten telefon da geçici. Benim değil.

14, 2 yıl daha güncelleme alacak, bunun dışında hissedilir farklar yok aksine 12 Pro Max’in telephoto lens ve paslanmaz çelik gibi avantajları var.
Tamam da biri yurt içi biri de yurt dışı. Mesela sinematik ve hareket modu 12'de yok diye biliyorum. Ama dolby vision var değil mi ?

12 Pro Max, Daha büyük ekran, daha iyi ekran, daha iyi batarya, daha fazla lens ki bu da göreceli olarak bazı durumlarda daha iyi kamera, düz çekimde tartışılır, Paslanmaz çelik kasa. Ben olsam TR cihazı olduğu için geçerdim. 20Bin TL'ye kayıt ettirmek çok absürt.

12 Pro Max, Daha büyük ekran, daha iyi ekran, daha iyi batarya, daha fazla lens ki bu da göreceli olarak bazı durumlarda daha iyi kamera, düz çekimde tartışılır, Paslanmaz çelik kasa. Ben olsam TR cihazı olduğu için geçerdim. 20Bin TL'ye kayıt ettirmek çok absürt.
Birde ben bu 14'ü yurt dışı olduğu halde 6.000 Lira daha pahalıya almıştım.

Merhaba. Şu anda geçici olarak yurt dışı iPhone 14 kullanıyorum. Yurt dışı 13 Pro Max alacaktım sonra da az daha koyup yurt içi 12 Pro Max almaya karar verdim. Sizce yurt dışı 14'ten yurt içi 12 Pro Max'e geçilir mi? Ne gibi farklar vardır?

Yurtiçinden 14 Pro Max'e 50 bin veren biz. Hocam 13 Pro Max çok iyi telefon fakat gidip 12 Pro Max alacaksanız kamera dışında downgrade olur gibi. Ayrıca bu geçiçi telefon muhabbeti çok saçma değil mi? 13 Pro Max kullanıyorum ve 15 Pro Max çıkınca dahi değiştirmeyi düşünmüyorum. Bir de geçiçi telefon dediğin ucuz telefonlar olmaz mı? Aşiret çocuğu falan değilseniz iPhone 14 almazsınız zaten 1-2 ay için.

14 daha güncel bir cihaz, oyun için soğutma sistemi ve daha iyi GPU gibi avantajlara sahip. 12 Pro Max de daha büyük ekran, kamerada telephoto lens, RAW çekim gibi avantajlara sahip. Eğer oyun ve güncellik önemli ise 14 kullanmaya devam et. Senin için büyük ekran ve profesyonel kamera deneyimi önemli ise 12 Pro Max al.

Ya konuya bak ya. Adam cihazını düşürmek için extra para vermesi gerekiyor. Öff nasıl bir dönemdeyiz be.

Hocam ben konuların %60'ının falan böyle olduğunu gördüm. Sizin gibi cevap verdiğimde modlar hoşt deyip gereksiz mesaj diye 1 saat çaktı. O yüzden yapmacıktan az ciddi mesaj veriyorum.

Geri
Yukarı