iPhone 15 için beklenmeli mi?

BADİCİ

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600
Anakart: Asus B550m-a
Ram: 2x8 GB Kingston Fury Cl17 3600 Mhz
Ekran kartı: Xfx Rx 6600 Xt qucik 308
SSD/HDD: Xpg Sx6000 Pro M.2 512 GB
Kasa: Cooler Master MB511 ARGB 700w 80+ Gold
Monitör: AOC C24g2u/bk 165 Hz Curved
Klavye: Corsair K55 Rgb Pro
Mouse: Steelseries Sensei 310
Kulaklık: Corsair Void Elite 7.1
iPhone 14 Pro bakıyordum fakat fiyatı malum normal 14'e göre bayağı fark var. Ben de düz 14 karar verdim ama Pro da istemiyor değilim. Bütçemi biraz daha zorlayıp almışken en iyisini almak istiyorum. 2 hafta sonra 15 tanıtılacak, fiyatlar ne olur bilmiyorum. Sizce beklenir mi?

Yeni modeller çıkınca eski modellere zam gelir diye korkmuyorum değil. Fiyatlar makul olursa düz 15'e yönelebirim.

Pro’yu goze almissaniz duz 15 size gayet ucuz gelir. 15 Pro’yu 70 binden bekliyorum.

iPhone 14 Pro bakıyordum fakat fiyatı malum normal 14'e göre bayağı fark var. Ben de düz 14 karar verdim ama Pro da istemiyor değilim. Bütçemi biraz daha zorlayıp almışken en iyisini almak istiyorum. 2 hafta sonra 15 tanıtılacak, fiyatlar ne olur bilmiyorum. Sizce beklenir mi?

Yeni modeller çıkınca eski modellere zam gelir diye korkmuyorum değil. Fiyatlar makul olursa düz 15'e yönelebirim.

iPhone 15'i almak istiyorsanız risk almak zorundasınız. Türkiye'de neyin ne olacağı belli değil. Gördünüz faiz kararından sonra dolar hemen çakıldı. Böyle bir ülkede beklerseniz göze almak zorundasınız. iPhone 15'in beklenecek çok özelliği yok ama Type-C girişli olması ve aldıktan sonra herkesin 2-3 hafta senin telefonunla ilgili konuşması dışında çok özelliği yok. Tasarım yine aynı ama iPhone 14'teki gibi bir çeltik tasarımı gibi klişe olmayan özellikler varsa bence risk alınarak beklenmeli.

2 hafta mı vaov zaman ne çok hızlı geçiyor fiyat sorarsınız diğer nesil telefona göre +10k fiyat gelir

14 alma, normal 14 ile normal 13 arasında neredeyse göremeyeceğin kadar fark var ve aradaki fiyat farkına değmez, bekle 15 ya da Pro'ların nasıl olduğuna göre karar ver aynı fiyattan çıkacaklar önceki seriler 100 dolar ucuzlayacak ve bu sene ekstra önemli bir sene çünkü Type-C'ye geçilmesi bekleniyor. Eğer 15'i beğenmezsen ya da maddi durumun yetmez ise sakın normal 14 alma bana sorarsan, gibip normal 13 al fark görmezsin.

Geri
Yukarı