iPhone 15 pil sağlığının 5 ayda %96'ya düşmesi normal mi?

fiesta212

Centipat
Daha fazla  
iPhone 15 pil sağlığı 5 ayda yüzde 96 ya düştü. Sistemde ayda 1 düşmesi normal diyorlar. Endişelenmeli miyim?

Telefonun şarjını %80 ve %40 arasında kullanmaya çalışın, altına düşünce veya üstüne çıkınca: hem pilin tam performansı kullanılamıyor hemde pil ömrü daha hızlı bitiyor.
Pil orijinal miydi hocam birde?

Telefonun şarjını %80 ve %40 arasında kullanmaya çalışın, altına düşünce veya üstüne çıkınca: Hem pilin tam performansı kullanılamıyor hem de pil ömrü daha hızlı bitiyor.

%40 biraz abartı oldu.
%80-%70 arası kullansın nasıl fikir?🙄

%90 - %15 civarında kullansanız yeterli olur.
%40 batarya kullanımı sağlanacaksa neden bu telefon var ki?

%40 biraz abartı oldu.
%80-%70 arası kullansın nasıl fikir?🙄

%90 - %15 civarında kullansanız yeterli olur.
%40 batarya kullanımı sağlanacaksa neden bu telefon var ki?
Kafadan atarak konuşmuyorum, buyrun kaynağı:

Sizin kaynağınız nedir?

Kafadan atarak konuşmuyorum, buyurun kaynağı:

Sizin kaynağınız nedir?

Kaynağınızın kaynağı nedir tam olarak?
Haber niteliği olsun, "iki kuruş para kazanayım da nasıl olduğu önemli değil" diyen adamlar tarafından yazılan, herhangi bir bilim açıklaması olmayan bir yazıyı kaynak göstermenizi anlamış değilim.
Benim kaynağım falan yok. Kendi tecrübemi kaynak bilirim onu uygularım ve bunu iza ederim. Kendi tecrübenizle konuşacaksanız buyrun bunu tartışalım ama her hangi bir bilim ve teknoloji niteliği taşımayan yazıları alıntılayacaksanız böyle bilmeye ve uygulamaya devam edin.
%40 kullanım sağlayacağım telefona niye para vereyim ben böyle saçmalık mı olur?

Kaynağınızın kaynağı nedir tam olarak?
Haber niteliği olsun, "iki kuruş para kazanayım da nasıl olduğu önemli değil" diyen adamlar tarafından yazılan, herhangi bir bilim açıklaması olmayan bir yazıyı kaynak göstermenizi anlamış değilim.
Benim kaynağım falan yok. Kendi tecrübemi kaynak bilirim onu uygularım ve bunu iza ederim. Kendi tecrübenizle konuşacaksanız buyrun bunu tartışalım ama her hangi bir bilim ve teknoloji niteliği taşımayan yazıları alıntılayacaksanız böyle bilmeye ve uygulamaya devam edin.
%40 kullanım sağlayacağım telefona niye para vereyim ben böyle saçmalık mı olur?
Doğrusu %40, ama en düşüğü yani minimum seviyesi %25 olmalı.
Deneyin kendi telefonunuzda göreceksiniz farkı, daha verimli çalışıyor telefon.
Bunu kabul edip etmemk size kalmış, gösterebileceğim başka kaynak yoktur çünkü.

Doğrusu %40, ama en düşüğü yani minimum seviyesi %25 olmalı.
Deneyin kendi telefonunuzda göreceksiniz farkı, daha verimli çalışıyor telefon.
Bunu kabul edip etmemk size kalmış, gösterebileceğim başka kaynak yoktur çünkü.
Siz kendi kaynağınızla kullanmaya devam edin bence 👍

Geri
Yukarı