IPhone 15 Plus vs 15 Pro

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
Batarya kapasitesi konusunda 1000 mAh'lık bir fark var aralarında. 15 Plus'un ekran çözünürlüğü daha iyi, ama 60 Hz. Ayrıca 4300 mAh. 15 Pro ise titanyum, işlemcisi daha iyi ve 120 Hz. Batarya kapasitesi ve ekran çözünürlüğü konusunda Plus'un gerisinde kalıyor.

Sizce hangisi alınmalı? Şuan Samsung kullanıyorum ve iPhone'a geçiş yapacağım, yıllar önceki iPhone 5S deneyimimden sonra ilk iPhone deneyimim olacak bu. O yüzden almışken en son çıkan seriden almak istiyorum. 15, 15 Pro/Plus ve Pro Max arasında bir seçim yapacak olsanız en mantıklı seçiminiz ne olurdu? Pro Max'i de alabilirim ama gerçekten aradaki fiyat farkına değer mi hiçbir fikrim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Batarya kapasitesi konusunda 1000 MAh'lık bir fark var aralarında. 15 Plus'un ekran çözünürlüğü daha iyi, ama 60 Hz. Ayrıca 4300 mAh. 15 Pro ise titanyum, işlemcisi daha iyi ve 120 Hz. Batarya kapasitesi ve ekran çözünürlüğü konusunda Plus'un gerisinde kalıyor.

Sizce hangisi alınmalı? Şu an Samsung kullanıyorum ve IPhone'a geçiş yapacağım, yıllar önceki iPhone 5S deneyimimden sonra ilk iPhone deneyimim olacak bu. O yüzden almışken en son çıkan seriden almak istiyorum. 15, 15 Pro/Plus ve Pro Max arasında bir seçim yapacak olsanız en mantıklı seçiminiz ne olurdu? Pro Max'i de alabilirim ama gerçekten aradaki fiyat farkına değer mi hiçbir fikrim yok.

iPhone 15 Pro almanızı tavsiye ederim.

Batarya kapasitesi konusunda 1000 MAh'lık bir fark var aralarında. 15 Plus'un ekran çözünürlüğü daha iyi, ama 60 Hz. Ayrıca 4300 mAh. 15 Pro ise titanyum, işlemcisi daha iyi ve 120 Hz. Batarya kapasitesi ve ekran çözünürlüğü konusunda Plus'un gerisinde kalıyor.

Sizce hangisi alınmalı? Şu an Samsung kullanıyorum ve IPhone'a geçiş yapacağım, yıllar önceki iPhone 5S deneyimimden sonra ilk iPhone deneyimim olacak bu. O yüzden almışken en son çıkan seriden almak istiyorum. 15, 15 Pro/Plus ve Pro Max arasında bir seçim yapacak olsanız en mantıklı seçiminiz ne olurdu? Pro Max'i de alabilirim ama gerçekten aradaki fiyat farkına değer mi hiçbir fikrim yok.

Ben iPhone 15 Pro Max 512 GB blue titanyum kullanıyorum bence değer hocam. Görsel de ekleyeyim dedim. Boş yapan çok oluyor.

IMG_1984.jpeg

Son düzenleme:
merhabalar bende çok kararsız kaldım 11 kullanıcısıyım 15 proyla plus arasında gidip geliyorum oyun telefonda tercihim değil diğer teknolojilere ulaşamıyorsam o günümü film yada dizi izliyerek geçiriyorum profesyonel cekimlerimde yok anca atmosferde ilginç bir şey varsa yakalayabilirsem hobi amaçla öyle denerim sizler deneyimleriniz var ise nasıl 15 pro fiyatı farklı olsada plus açısından ben pro alırdım net mi derdiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı