iPhone 15 Pro 128 GB mı 256 GB mı almalı?

meryemzulal

Femtopat
Daha fazla  
iPhone 15 Pro alacağım ama bir YouTuber izledim aklım karıştı, 15 Pro alacaksanız 256 alın mutlaka dedi ve ben şu an 128 için parayı denklestirdim bir 85 dolar eksiğim vardı. 256'nin fiyatı bayağı yüksek geldi. Onun için 211 dolar eksiğim oluyor ve bu benim 1 ay daha dişimi sıkmam demek oluyor ondan 128 mi 256 mi arada kaldım. Fotoğraf çekmeyi seven bir insanım arada videolar cekerim. Kullanan var mı memnun mu yoksa keşke GB daha yüksek mi alsaydım mi diyorsunuz? Fikirleriniz benim için çok önemli. Bir de iOS sistem kac GB alan kaplıyor onu merak ediyorum 128 alsam sistem kac GB? 256 alsam sistem kac GB? Samsung'tan geçeceğim çok heyecanlıyım kac yıldır hep iPhone istemiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolar bazında paranızı biriktiriyorsanız 16 serisinin çıkışı yakın sayılır. Beklemek mantıklı olabilir. Alacaksanızda 256 alırsanız çok daha rahat edersiniz.

Çok fazla fotoğraf ve özellikle video çekiyorsan yetmeyecektir. Uygulamalar falan çok yer kaplamıyor zaten. ProRes videolar ve 4K 60FPS videolar ciddi yer kaplıyor. Bu yüzden 256GB modele ulaşmak zor gelecekse 128GB ve İCloud Plus abonesi olarak depolama sorunundan kurtulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı