iPhone 15 Pro 256 GB vs iPhone 14 Pro 256 GB

Queshen

Centipat
Yer
Marseille, France
Arkadaşlar merhaba, bu iki telefondan birini almayı düşünüyorum ancak hangisini alacağım konusunda kararsızım. iPhone 15'in kasa dayanıksızlığı ve sıcaklık sorunundan dolayı tereddütteyim. Siz ne tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyata telefon alıp kılıfsız kullanmazsınız diye düşünüyorum. Bu yüzden arka cam dayanıklılığı pek bir sorun oluşturmamalı. İlk çıktığındaki sıcaklık sorununu da güncellemelerle çözdüler büyük oranda. Bütçeniz varsa 15 pro alın.

Bu fiyata telefon alıp kılıfsız kullanmazsınız diye düşünüyorum. Bu yüzden arka cam dayanıklılığı pek bir sorun oluşturmamalı. İlk çıktığındaki sıcaklık sorununu da güncellemelerle çözdüler büyük oranda. Bütçeniz varsa 15 Pro alın.

Bütçe çok önemli değil aralarında 2K gibi bir fiyat var zaten. Kılıf ile kullanacağım ancak bu ilk sorunlardan dolayı tereddüte düştüm. Teşekkür ederim.

15 Pro derim ama sorunları hakkında kesin konuşmak mümkün değil. Ya fanboyluk yapıyorlar yada haterlık maalesef. Kimisi ısınmıyor diyor kimisi dokunamıyorum. Ben yine de 15 Pro alırdım. Dayanıksızlık olayı 15P da çok yok 15PM daha kötü bu konuda.

14 Pro kullanıyorum ısınma sorunu bu cihazda da var. Aslında sorun demek doğru mu bilmiyorum. Şarja takarken çok ısınıyor mesela. Oyun oynarken şarja taktığım kadar ısınmıyor ama yine de bir ısınma söz konusu. Günlük kullanımlarda rahatsız edici bir ısınması yok ama sanıyorum 15 Pro'da da durum farklı değildir. Bunun dışında kameraya gelen bir yenilik var ve A17 Pro'dan dolayı ışın izleme teknolojisine sahip. Aradaki fark 2K ise 15 Pro tercih edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı