IPhone 15 Pro için 256 GB depolama yeterli olur mu?

murat112321

Hectopat
Yakın zamanda iPhone 15 Pro almayı düşünüyorum ama kafama takılan bir soru var. Alacağım telefonu uzun vade kullanmak istiyorum fakat 256 GB ileride yetersiz kalır mı diye düşünüyorum. Telefondan fazla oyun oynamam fakat sık sık fotoğraf çeker veya yüklerim. Şimdiden teşekkürler.

Yakın zamanda iPhone 15 Pro almayı düşünüyorum ama kafama takılan bir soru var. Alacağım telefonu uzun vade kullanmak istiyorum fakat 256 GB ileride yetersiz kalır mı diye düşünüyorum. Telefondan fazla oyun oynamam fakat sık sık fotoğraf çeker veya yüklerim. Şimdiden teşekkürler.

Bence rahat yeter bir 3-5sene. Ama kafam rahat olsun diyorsan 512 al gitsin.

Alınır. 256 GB birkaç yıl sizi götürür yetmediği zamanda iCloud veya Google depolama servislerini kullanırsınız.

Alınır fakat uzun vade olmaz böyle kullanımda. Bir iCloud abonesi olmanız gerekecektir. Yani RAW formatında fotoğraf çekip işlemek veya 4K60FPS videolar, ProRes videolar çekeceğinizi düşünerek bunu diyorum.

iPhone 15 Pro'yu 6-7 sene kullanacaksanız 512GB alın. Yok ben 3-4 senede bir yenilerim diyorsanız 256GB yeter. Şu an iPhone XR'dan yazıyorum 64GB, az fotoğraf var ve hafızası sınıra yakın.

Geri
Yukarı