iPhone 15 Pro için ekran koruyucu tavsiyesi

JRScarface

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Meslek
Küçük Girişimci
Merhaba, arkadaşlar yakın zamanda iPhone 15 Pro almayı düşünüyorum. Malumunuz telefonun yanına ekran koruyucu ve kılıfta almak gerekiyor. Aklımdaki marka blueo bu markayı önerir misiniz? Kullanan var mı veyahut farklı bir önerisi olan?

Merhaba, arkadaşlar yakın zamanda iPhone 15 Pro almayı düşünüyorum. Malumunuz telefonun yanına ekran koruyucu ve kılıfta almak gerekiyor. Aklımdaki marka blueo bu markayı önerir misiniz? Kullanan var mı veyahut farklı bir önerisi olan?
Hocam ben ve annem PanzerGlass kullanıyoruz. Annemde iPhone 15 Pro var bende iPhone 13. İki model için de kullanıyoruz ve sorunsuz geldi bana. Tek sorunu çok fazla ekranda parmak izi bırakıyor. Bunun dışında ne bir hava alma, çatlama olmadı.

Ama yine de Spigen veya McDodo gibi markalar daha kaliteli.

Hocam ben ve annem PanzerGlass kullanıyoruz. Annemde iPhone 15 Pro var bende iPhone 13. İki model için de kullanıyoruz ve sorunsuz geldi bana. Tek sorunu çok fazla ekranda parmak izi bırakıyor. Bunun dışında ne bir hava alma, çatlama olmadı.

Ama yine de Spigen veya Mcdodo gibi markalar daha kaliteli.

Teşekküre derim. Lensler için de kullanıyor musunuz?

Teşekkürler.

Lens koruyucu hiç sevmiyorum o yüzden kullanmıyorum. Ama mcdodo’nunkiler güzel gibi.

Teşekkürler.
Bu arada kılıf olarak annem şunu kullanıyor:

IMG_0800.jpeg

Malzeme kalitesi aşırı iyi ve çok güzel gözüküyor. Akasya AVM’de “KASE” mağazasından almıştık.

Lens koruyucu hiç sevmiyorum o yüzden kullanmıyorum. Ama Mcdodo'nunkiler güzel gibi.

Bu arada kılıf olarak annem şunu kullanıyor:

Eki Görüntüle 2163937

Malzeme kalitesi aşırı iyi ve çok güzel gözüküyor. Akasya AVM'de “KASE” mağazasından almıştık.

Kılıfın markası yok mu? Bir de kadifemsi hissiyatı mı var?

Ben Mcdodo kullanıyorum ekran koruyucu olarak öneririm. Sağlam bir ürün, çok parmak izi tutmuyor ve ekran koruyucuyu takmak için içinden aparat da çıkıyor. 14 Pro'da kılıf olarak yukarıda fotosu atılan kılıftan kullanıyorum gerçekten malzeme kalitesi falan güzel.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı