iPhone 15 Pro Max 22 Eylül'de verilen sipariş hala hazırlanıyor

REAPERCAME

Hectopat
iPhone siparişi ön siparişe çıktığı 22 Eylül'de ilk 30 dk içinde sipariş verdim. 27 Ekim'e tarih verdi dün kargo yola çıkar diye düşündüm ama hala işleniyor gözüküyor. Bu kadar büyük şirketler nasıl bu kadar ileri tarihe atıyorlar? Daha erken tarihte gelme ihtimali var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone siparişi ön siparişe çıktığı 22 Eylül'de ilk 30 dk içinde sipariş verdim. 27 Ekim'e tarih verdi dün kargo yola çıkar diye düşündüm ama hala işleniyor gözüküyor. Bu kadar büyük şirketler nasıl bu kadar ileri tarihe atıyorlar? Daha erken tarihte gelme ihtimali var mıdır?
Yoğunluktan dolayı büyük ihtimal mağazalara öncelik veriyorlar.

+/- Değişir ama şirketin büyüklüğüne bakma,şirket büyüklüğü kadar yoğunlukları var. Tarih her an değişiklik gösterebilir. Senden önce sipariş verip,17 kasıma kadar atan var. O yüzden o tarihlere şu an için atması normal. Milyonlarca satıyorlar. Bence yine ekimi bekletir ki ; Bence yine de erken tarihe atmış. Öyle düşün.

+/- Değişir ama şirketin büyüklüğüne bakma, şirket büyüklüğü kadar yoğunlukları var. Tarih her an değişiklik gösterebilir. Senden önce sipariş verip, 17 Kasıma kadar atan var. O yüzden o tarihlere şu an için atması normal. Milyonlarca satıyorlar. Bence yine Ekim'i bekletir ki; bence yine de erken tarihe atmış. Öyle düşün.

Doğru olabilir demek istediğim.
O kadar büyük şirketlerin de o kadar hızlı şekilde çalışması gerekli yoğunluğu hesaba katarak iş yapabilir. İşin uzmanı değilim ama dünya devleri daha hızlı çalışarak ve müşterilerine daha hızlı ulaşarak memnuniyetlerini artırabilir.

Doğru olabilir demek istediğim.
O kadar büyük şirketlerin de o kadar hızlı şekilde çalışması gerekli yoğunluğu hesaba katarak iş yapabilir. İşin uzmanı değilim ama dünya devleri daha hızlı çalışarak ve müşterilerine daha hızlı ulaşarak memnuniyetlerini artırabilir.
Nvidia şirketi bile bir ara çip üretimine yetişemedi ve tahminimizden fazla satış çıktı dedi. Bu tarz şeyler ilk 1-2 normal. Adamların parası var zaten. Kasmaz o kadar :D

Geri
Yukarı