iPhone 15 Pro Max 64W adaptör ile şarj edilir mi?

MertAli37

Decapat
Daha fazla  
iPhone 15 Pro Max kullanıyorum ama orijinal şarj adaptörüm yok. Eski cihazımın 64watt hızlı şarj adaptörü var, bununla 15 Pro Max'i şarj etmem ne kadar doğru olur? İnternetten baktığımda 20watt ile hızlı şarj olabiliyormuş ama sanki bana biraz yavaş şarj oluyor gibi geldi adaptörden kaynaklı mıdır?

64W ise Çinli marka o zaman değil mi?
Kısa süreli kullanımda zarar vermez ama bence orijinal Apple şarj aleti kullanın.

64W ise Çinli marka o zaman değil mi?
Kısa süreli kullanımda zarar vermez ama bence orijinal Apple şarj aleti kullanın.

Evet, Realme'nin super dart şarj aleti.

O alacağı kadarını alır. Sorun olmaz. Yavaş gelmesi belki bataryanın önceki telefona göre farkından kaynaklıdır.

Büyük ihtimalle dediğiniz gibi eski telefonum 15 dakikada %50 şarj oluyordu o yüzden bu cihazın şarjı biraz yavaş geldi bana demek ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, Realme’nin Super Dart şarj aleti

Büyük ihtimalle dediğiniz gibi eski telefonum 15 dakikada %50 şarj oluyordu o yüzden bu cihazın şarjı biraz yavaş geldi bana demek ki
Apple uygulama mağzasında telefonun kaç w ile şarj olduğunu ölçen uygulama var mı bakın bi.

Belki 20w yerine 10-15w çekiyordur.

Apple'in kendi adaptörünü kullanmakta fayda var.

20 w kabloyla sarj etmek

1713728838878.png

Saka bi yana bir sey olmuyor. 140W powerbankle, bilimum degisik Type-C ile ve Asus marka bir laptop'in 60 W type-c adaptoruyle sarj etmis biri olarak sunu soyleyeim, cihaz cekecegi kadar akimi cekiyor zaten.

Geri
Yukarı