iPhone 15 Pro Max gece şarj yiyor

Batarya daha kalibre olmadı. Şu anda gayet normal. Şarjınızı %20'nin altına düşürmemeye çalışın, zor durumda kalmadıkça düşük güç modunu açmayın, %100'e kadar şarj edebilirsiniz. Telefonu fazla ısıtmamaya çalışın. (Bunları 1 hafta süre içinde ve sonrasında da yapabilirsiniz) Bunlar dışında “Arka Planda Uygulama Yenileme” kısmında Discord açık mı bakın.
Çok teşekkür ederim, ipsw üzerinden tekrardan yükledim ios 17’yi ve Discord’u silip geri yükledim. Dün gece %1 şarjım gitmiş sadece. Hangisindendir bilemiyorum ama sanırım işe yaradı. Arka Planda Uygulama Yenileme kısmı tamamen kapalı, hiçbir uygulama için açık değil. Çok teşekkür ederim, dediklerinizi uygulayacağım.

Bende iPhone 15 Pro var aynı sorunu bende yaşıyorum. Gece yatarken şarjım 80 sadece Wi-Fi'ya bağlı oluyor. Açık ekran genelde kapalı sabah kalktığımda 71 ile alıyorum. Apple buna normal diyor. Şarjın ne tükettiğini tam olarak anlayamadım.

WhatsApp arkada kapalı yedekleme aylık olarak ayarlı. Oturumum herhangi bir PC'de açık değil.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-03-07 saat 10.24.24_4aac292d.png
    WhatsApp Görsel 2024-03-07 saat 10.24.24_4aac292d.png
    126,1 KB · Görüntüleme: 21
  • WhatsApp Görsel 2024-03-07 saat 10.24.24_c9b283b7.png
    WhatsApp Görsel 2024-03-07 saat 10.24.24_c9b283b7.png
    134,3 KB · Görüntüleme: 19
Bende iPhone 15 Pro var aynı sorunu bende yaşıyorum. Gece yatarken şarjım 80 sadece Wi-Fi'ya bağlı oluyor. Açık ekran genelde kapalı sabah kalktığımda 71 ile alıyorum. Apple buna normal diyor. Şarjın ne tükettiğini tam olarak anlayamadım.

WhatsApp arkada kapalı yedekleme aylık olarak ayarlı. Oturumum herhangi bir PC'de açık değil.

Bende de aynı durum var. Geceden sabaha en az 5 azalıyor. Wi-Fi Bluetooth kapalı bir şekilde böyleyse açık kaldığında daha çok gider herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı