iPhone 15 Pro Max kılıf ve ekran koruyucu önerisi

01Asmodeus

Hectopat
Arkadaşlar telefonum naturel titanyum renginde. Sırf bu renk olsun diye fazladan 5000 gibi bir meblağ verdim. O yuzden taba deri kilif bakarken artik seffaf kilif almayi dusunuyorum. Bu arada yaklasik 2 3 haftadir telefonu ciplak kullanıyorum.
15 Pro Max'leriniz icin aksesuar olarak neleri tercih ettiniz?
Esr'nin ekran koruyucusu iyi midir?
Naturel titanyuma uygun renkli kilif oneriniz var midir?
Seffaf kilif ve ekran koruyucu icin boyle bir şey buldum: https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B0CC1DTXKQ/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A1H58FVM0F9KRK&psc=1

Son düzenleyen: Moderatör:
ESR yi forumda cok gordugum icin sormak istedim, sanirim @365436 kullanıyordu.

Spigen'in eski kalitesi yok. Yani en son yoktu ben kullanırken. Zamanında ben de Spigen'den şaşmazdım hatta Note 7 cihazımda da Spigen tercih etmiştim. İnatla şöyle yakışıklı, Clear ama köşeli bir kılıf yapmıyorlar. Ayrıca da gemi azıya aldılar fiyatlar Allahu Ekber dağlarına çıktı. Sanki 3 aya sararmaya başlamayacak gibi.

Son 3 telefonumda da ESR kullanıyorum. Xiaomi Mi Note 10 - iPhone 11 ve güncel 15 Pro. Kamera - Ekran ve Kasa komple ESR'den zırhlı. Hem yakışıklı duruyor, hem rengi belli hem de harbici koruyor yani.

Hayırlı olsun bu arada, keyifle kullanın.

Spigen'in eski kalitesi yok. Yani en son yoktu ben kullanırken. Zamanında ben de Spigen'den şaşmazdım hatta Note 7 cihazımda da Spigen tercih etmiştim. İnatla şöyle yakışıklı, Clear ama köşeli bir kılıf yapmıyorlar. Ayrıca da gemi azıya aldılar fiyatlar Allahu Ekber dağlarına çıktı. Sanki 3 aya sararmaya başlamayacak gibi.

Son 3 telefonumda da ESR kullanıyorum. Xiaomi Mi Note 10 - iPhone 11 ve güncel 15 Pro. Kamera - Ekran ve Kasa komple ESR'den zırhlı. Hem yakışıklı duruyor, hem rengi belli hem de harbici koruyor yani.

Hayırlı olsun bu arada, keyifle kullanın.
Teşekkür ederim bir sey sormak istiyordum sararma gibi bir durum yazadiniz mi?
Attigim linkte kilif kamera lensi ekran koruyucu ful zirh var nasildir sizce ?

Teşekkür ederim bir sey sormak istiyordum sararma gibi bir durum yazadiniz mi?
Attigim linkte kilif kamera lensi ekran koruyucu ful zirh var nasildir sizce ?

Rica ederim, gayet güzel hocam. Aynısının sadece kılıfı değişiğini kullanıyorum. 3 ay sonrası yavaş yavaş sararma yapar ancak hızlı sararmıyor. Hani senesine sararmış olur ama onu söyleyeyim. Clear olup sararmayan kılıf yok gibi bir şey zaten. Renkli olsa da sararıyor hatta. O yüzden hangisini alsanız da sararacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı