iPhone 15 Pro Max kırılmaz cam ve sağlam kılıf önerisi

Lokimp4

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS GEFORCE RTX 3060 TI DUAL WHITE OC 8GB GDDR6X | Intel Core i5-12400F | ASUS PRIME H610M-K | GOODRAM 512GB PX500 GEN3x4 M.2 NVMe | GOODRAM 16GB (2x8GB) IRDM PRO 3600MHZ | PNY CS900 1TB |
| ASUS TUF GAMING GT301 MID TOWER | ASUS TUF GAMING 550B 550W 80+| Asus TUF Gaming VG279Q1R 27″ 1ms 144Hz | SteelSeries Rival 3 | Corsair Void RGB Elite USB Beyaz | Altec Lansing ALGK8614GR Red Switch |
Meslek
Video Editör.
Kendi cihazım için bu ürünleri satın aldım bu markayı daha önce bilmiyordum fakat ürünleri aşırı kaliteli ve ucuz. Çok para vermeyim ama kaliteli olsun diyorsanız bir bakın derim. Kırılmaz cam aparatla beraber geldiği için aşırı basit şekilde takılıyor. Kılıf ile birlikte lens koruma kitide geliyor.
Toplam 430TL.

Kılıf + Lens koruma

Ekran koruyucu

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-12-08 104021.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-08 104021.png
    296 KB · Görüntüleme: 93
  • Ekran görüntüsü 2023-12-08 104051.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-08 104051.png
    519,5 KB · Görüntüleme: 85

Hocam yanlış anladınız. Öneri istemiyorum ben öneriyorum zaten :D Spigen en kalitelisi ve pahalılardan. Burada daha ucuz kaliteli önerdim o yüzden.

Hocam yanlış anladınız. Öneri istemiyorum ben öneriyorum zaten :D Spigen en kalitelisi ve pahalılardan. Burada daha ucuz kaliteli önerdim o yüzden.

Çok özür dilerim. 🤣🤣

Kendi cihazım için bu ürünleri satın aldım bu markayı daha önce bilmiyordum fakat ürünleri aşırı kaliteli ve ucuz. Çok para vermeyim ama kaliteli olsun diyorsanız bir bakın derim. Kırılmaz cam aparatla beraber geldiği için aşırı basit şekilde takılıyor. Kılıf ile birlikte lens koruma kitide geliyor.
Toplam 430TL.

Kılıf + Lens koruma

Ekran koruyucu
Markayı yeni duydum, ürünler sizde ne zamandır var? Sorun var mı?

Benim de tecrübeyle sabit önerim şu: Kılıf alırken eğer mümkünse 2 tane birden alın. Birini takın diğerini kenara koyun. Neden, çünkü bir cep telefonunu 5-6-7 sene kullanıyoruz ve bu arada modelleri değişiyor; ve mesela 4-5 sene sonra kılıfınız eskiyip değiştirmek istediğinizde "Abi valla o sendeki kılıflardan piyasada kalmadı senin telefonun milattan öncesinin telefonu" deniyor. Siz de zamanında severek aldığınız ama aradan yıllar geçtiği için kılıfı yırtık pırtık olmuş kılıfı kullanmaya devam etmek zorunda kalıyorsunuz.

Markayı yeni duydum, ürünler sizde ne zamandır var? Sorun var mı?

2 haftadır kullanıyorum. Ekran koruyucuda kalkma tozlanma falan yok akıyor yağ gibi. Kılıf tank gibi korkuyor çok sert. Yanları da biraz kalın. Kısaca çok değer verip cihazını korumak isteyenlere göre bir set memnunum.

Benim de tecrübeyle sabit önerim şu: Kılıf alırken eğer mümkünse 2 tane birden alın. Birini takın diğerini kenara koyun. Neden, çünkü bir cep telefonunu 5-6-7 sene kullanıyoruz ve bu arada modelleri değişiyor; ve mesela 4-5 sene sonra kılıfınız eskiyip değiştirmek istediğinizde "Abi valla o sendeki kılıflardan piyasada kalmadı senin telefonun milattan öncesinin telefonu" deniyor. Siz de zamanında severek aldığınız ama aradan yıllar geçtiği için kılıfı yırtık pırtık olmuş kılıfı kullanmaya devam etmek zorunda kalıyorsunuz.
Evet katılıyorum. ama aynı ürün yerine farklı tarzlarda kılıflar tercih edicem sanırım

Hocam hala bu ürünleri kullanıyorsanız fotoğraf atar mısınız? Arkalı ve önlü şekilde.

Ben de tam bu kırılmaz cama bakıyordum. Hocam film mat mıdır? Ekran karartma vs özelliği var mıdır? Arka kılıf konusunda da başka yerden bakmıştım belki bunu da alabilirim, benziyor zaten.

Hocam hala bu ürünleri kullanıyorsanız fotoğraf atar mısınız? Arkalı ve önlü şekilde.

Ben de tam bu kırılmaz cama bakıyordum. Hocam film mat mıdır? Ekran karartma vs özelliği var mıdır? Arka kılıf konusunda da başka yerden bakmıştım belki bunu da alabilirim, benziyor zaten.

Cihazla birlikte çekemiyorum yanımda başka cihaz yok. İstersen kılıfı sadece çekip atabilirim. Kırılmaz cam sorunsuz duruyor sanki oraya ait gibi. Hiç rahatsız edecek sorunu yok kesinlikle öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı