iPhone 15 Pro Max Türkiye'ye ne zaman gelir?

emir can 44

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar kaçak 14 prom var ve iPhone 15 Pro Max çıkınca değiştirmek istiyorum bu telefonların kaçakları ne zaman gelir ve nereden bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aralık gibi ancak gelir diye düşünüyorum zira bugün lansmandan sonra ekim gibi satışlar başlar yığılma olur kasım'da biraz daha alınabilir olurken aralığı bulur diye düşünüyorum. Zira ben 14 Pro Max'de aralık 10'da hala TR'de stok yoktu. Apple üzerinden sipariş geçebilmiştim.

O kalan 4 ay için bir çözümü var mı peki. Bende bu durumdan dolayı S23 Ultra aldım.

Var yedek bir iPhone 5S alıp iCloud eşleşmesi yapacaksın SIM kartını 5 s e takacaksın ve ona gelen aramalar diğer telefona da geliyor 4 ay bu şekilde sürdüreceksin bunu yapan çok arkadaşım var.

Var yedek bir iPhone 5S alıp iCloud eşleşmesi yapacaksın SIM kartını 5 s e takacaksın ve ona gelen aramalar diğer telefona da geliyor 4 ay bu şekilde sürdüreceksin bunu yapan çok arkadaşım var.

Malatyalıyım bende hocam bende aynı şekilde kullanıyorum kaçak 14 Pro Max'i sonra zam gelmeden kayıt yapıp kardeşime hediye ettim 15 Pro Max ön siparişi bekliyorum bende ama bu sefer kaçak değil :D

Yeni konular

Geri
Yukarı