iPhone 15 Pro Max'i PC görmüyor

smoothoperator

Centipat
Daha fazla  
Selam, geçenlerde cihazı aldım ve eski 11imden aktardım. 11 de PC'ye bağladığımda iTunes görürken 15'te görmüyor. Gittim bunun için veri aktarımı yapan kabloda aldım ama bağlanmıyor. İşin garip tarafı başka 15 Pro Max bağladığımda görüyor ama benimkinde görmüyor. Cihaza güven diyorum ama itunesa veya depolama cihazlarıma baktığımda bir şey gelmiyor. Driverları sildim kurdum eski iTunes sürümlerini kurdum. Hatta PC'ye format bile attım ama hala görmüyor. Var mıdır bu konuda bana yardımcı olabilecek.

Başka bir pc'de deneme şansın var mı?
Kabloyu alırken media marktaki adam denemişti ve çalıştığını söylemişti. En kötü yarın tekrar göstericem.

Kabloyu alırken media marktaki adam denemişti ve çalıştığını söylemişti. En kötü yarın tekrar göstericem.
Media markta denedik oradaki bilgisayarlara bağlandı. Ben sorunumdan bahsedince çalışan itunes silmemi söyledi. Eve gelip itunes sildim ama hala pc cihazı görmüyor.

Son düzenleme:

Media markta denedik oradaki bilgisayarlara bağlandı. Ben sorunumdan bahsedince çalışan itunes silmemi söyledi. Eve gelip itunes sildim ama hala pc cihazı görmüyor.
Iphone'u taktığın yere başka bir şey takınca görüyor mu bilgisayar?

Geri
Yukarı