iPhone 15 Pro ön siparişten kaç gün sonra gelir?

Hocam ben şeref, haysiyet yoksunu teknosa'dan aldım ve 27 Eylül'de kargoda yazıyordu ama dediğim gibi şeref, haysiyet yoksunu oldukları için dansöz gibi kıvırdılar ve 29 Eylül kargolanacak sıraya göre diyorlar. Bana sıranın ne zaman geleceği belli değil ve işin sıkıntılı yanı yarın teknosa, vatan, mediamarkt vs tüm fiziki mağazalarda satışa çıkacak cihaz. Ön siparişi ben verirken 27 Eylül'de kargolanacak olmasına güvenerek verdim, yoksa gider fiziki mağazadan alırdım. İptal etsem 2-3 iş günü içerisinde paranı alırsın diyorlar, ne yapacağımı bilmiyorum, beklemek istemiyorum ama iptal edip para iadesini beklerken 1 tane daha alabilecek param yok :D
Bu arada aklinizda olsun, taksitli aldiysaniz iadelerde taksitli bir sekilde yapiliyor. Yani 2-3 is gunu sonra siz paranizin tamamini beklerken, bir taksit sayisi kadar iade goruncu bi gelen pismanlik hissiyati olabilir :) Bence iptal ettirmek icin bu konuyu sorgulamanizda var. ;)

Bana sıranın ne zaman geleceği belli değil ve işin sıkıntılı yanı yarın Teknosa, vatan, MediaMarkt vs tüm fiziki mağazalarda satışa çıkacak cihaz. Ön siparişi ben verirken 27 Eylül'de kargolanacak olmasına güvenerek verdim, yoksa gider fiziki mağazadan alırdım.

Sadece Teknosa değil, şu an Hepsiburada'dan almama rağmen bende bekliyorum. Ön siparişin kötü yanı bu elini kolunu bağlıyor iptal etsen edemiyorsun gönderseler göndermiyorlar. Fiziki mağazalara gelmesi daha sürer yani 29'unda mağazalardan olmaz, çünkü ön sipariş tarihi bu ön siparişlerin hepsi bitti hatta fazla taleptekiler bile azalmaya başladı kim bilir mağazalara ne zaman gelir? Ön siparişleri tamamlamadan mağazalara fiziki olarak yollamaları mümkün değil.

Eki Görüntüle 1960015

22 Eylül cuma günü 00:05 de almama rağmen hâlâ kargoya vermemişler. İstanbul'da ikamet edip bu siteden alan arkadaşlardan ürünü kargoya verilen var mı? @Yusuf Taha KAYMAK Siz nerede ikamet ediyordunuz acaba? İstanbul teslim ürünlerde bir sıkıntı var sanırsam.

Şaka gibi bende gece sipariş verdim taksitli almıştım sistemsel açıktan dolayı iptal edildiğini bildirdiler sabah tekrar sipariş vermemi istediler. Dedim ki gece aldım sıra olarak nasıl olacak dedim size öncelik tanınacak iptalden dolayı dendi. Az önce ürünün yorumuna baktım bazı insanlar eline almış bile ben hala kargoya verilecek diye bekliyorum, bugün verilecek gözüküyor aradım sordum gün sonuna kadar verilir diyorlar ama sanmıyorum, sanırım yarını bulacak kargoya verilmesi.

Eki Görüntüle 1960015

22 Eylül cuma günü 00:05 de almama rağmen hâlâ kargoya vermemişler. İstanbul'da ikamet edip bu siteden alan arkadaşlardan ürünü kargoya verilen var mı? @Yusuf Taha KAYMAK Siz nerede ikamet ediyordunuz acaba? İstanbul teslim ürünlerde bir sıkıntı var sanırsam.
hocam ben baya uzaktayım bayburttayım ben ve elime ulaştı telefon benim

Benim de sonunda verildi

1695931347745.png

Arkadaşlar teknosa kargoya verilmiş göstermiş, ama teslimat tarihi 4-9 Ekim diyor. Kolay gelsin firması bu cihazı ne zaman getirir sizce? Amazon'da Kolay Gelsin ile çalışıyor ve Amazon'dan verdiğim siparişler sabah 11 gibi teslim edilmiş oluyor. 4-9 Ekim yazmasına rağmen yarın teslim olur mu yoksa o kadar beklenir mi?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-09-28 232040.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-28 232040.png
    73,7 KB · Görüntüleme: 35
  • Ekran görüntüsü 2023-09-28 232109.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-28 232109.png
    24,6 KB · Görüntüleme: 37
  • Ekran görüntüsü 2023-09-28 232136.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-28 232136.png
    33,4 KB · Görüntüleme: 43

Yeni konular

Geri