iPhone 15 Pro stok yok

Miike Tyson

Hectopat
Daha fazla  
Konuyla ilgili herhangi bir bilgisi olan var mı? Mağazalarda 15 Plus bulmak bile güç halde. Apple'nin kendi sitesinden almak ne kadar mantıklı? 1 1.5 ay teslim tarihi veriliyor alan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Stokçu vatandaşlar hepsini toplamış. Sarı sitelerde üç bini aşkın 15 ilanı var.

İleri tarihli alacaksanız Apple'ın sitesinden almanızda fayda var. Diğer sitelerden alırsanız ne zaman elinize geçer belli olmaz. Kafalarına göre iptal falan ederler. Olan size olur.

Konuyla ilgili herhangi bir bilgisi olan var mı? Mağazalarda 15 Plus bulmak bile güç halde. Apple'nin kendi sitesinden almak ne kadar mantıklı? 1 1.5 ay teslim tarihi veriliyor alan var mı?

Ben 21 Eylül'de sipariş verdim hala işleniyor olarak görünüyor. Sağlam sabrım var, beklerim diyorsan Apple'dan sipariş verebilirsin.
Yoksa daha fazla para için müsaitim dersen fırsatçılardan bulursun ama bayağı tuzlu olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka telefon yok sanki. :D Yanındakine hava basmak için bu kadar emek, uğraş. :D
İnsanlar, istediği cihazı kullanabilir ve istediğini yapabilir. Basit bir cep telefonunun havalı olduğunu düşünen bir çevreniz varsa gerçekten üzücü. Gerçekten iyi bir cihaz olduğu için talep çok fazla ve beklemek gerekiyor.

İnsanlar, istediği cihazı kullanabilir ve istediğini yapabilir. Basit bir cep telefonunun havalı olduğunu düşünen bir çevreniz varsa gerçekten üzücü. Gerçekten iyi bir cihaz olduğu için talep çok fazla ve beklemek gerekiyor.

İnsanlar istediği cihazı kullanmasına engel ben değilim zaten. İyi bir cihaz olması başka bütün özelliklerini kullanacağın bir cihaz almak başka bir şey.

Başka telefon yok sanki.:Dyanındakine hava basmak için bu kadar emek uğraş.:D

Teknoloji gelişiyor ve insanlar güncel cihazlar kullanmak istiyor. Hiç kimsenin derdi sana hava atmak değil. Adamın parası var niye eski cihaz kullansın?

Yeni konular

Geri
Yukarı