iPhone 15 vs iPhone 13

@MessininFedaisi
Bilmiyorum ben eskisi gibi küçük cihazları özlüyorum, çok fazla Apple cihazına sahip olduğum için başka markanın ürünlerine pek yönelmiyorum ancak boyuttan (ve biraz da fiyatlardan, yurt dışına çıkıyorum ama kayıt parasından dolayı emin olamıyorum almıyorum) dolayı halen daha 11 Pro'yla devam ediyorum. Açıkçası şahsi görüşüm ama çok küçük olmayan ve 6 inç altında olan cihazları özlüyorum ve de ekosistemi bozmak istemediğim için başka üreticiden cihaza da oynayamıyorum. Satacak üst modele geçecektim boyuttan dolayı ona da yanaşmak istemedim minilerde fazla mini geliyor.

Ben de eskiden küçük cihaz hastasıydım ancak pil ömrü daha ağır basıyor artık. 13 Mini'nin ekranı iPhone 8 Plus ile aynı. Pil ömrü ise iPhone 12'den iyi. Bence küçük cihaz seven biri için ideal. Zamanında alacaktım fiyatın 10 binden 30 binlere fırlayınca hevesim kaçtı.

Ben de eskiden küçük cihaz hastasıydım ancak pil ömrü daha ağır basıyor artık. 13 Mini'nin ekranı iPhone 8 Plus ile aynı. Pil ömrü ise iPhone 12'den iyi. Bence küçük cihaz seven biri için ideal. Zamanında alacaktım fiyatın 10 binden 30 binlere fırlayınca hevesim kaçtı.
Benim birkaç arkadaşım kullanıyor ancak kasa boyutu fazla ufak gelmişti 11 Pro daha ideal geliyor açıkçası (+ Zoom kapasitesi 5x'e düşüyor şimdiki telefonumdan sonra) ve X'ten beri kullanılan kasa boyutunu hiç değiştirmesinler isterdim ben. Pil sağlığım zaten %74'ü gördü o konuda pek bir şansım yok ancak yan sanayi bir MagSafe şarj aleti işimi görüyor telefonda magnetler olmasa bile şaşırtıcı derecede tutuyor.

Geri
Yukarı