iPhone 15 vs Xiaomi 13T Pro

Merhaba ne amaca kullanacağınıza bağlı ekran konusunda iki cihazda tatmin eder hızlı şarj gibi velinimetden faydalanmak istiyorsanız bu seçenek yalnızda Xiaomi de bulunuyor kısacası lafa gelirsek. Siz sık sık cihaz değişiriyorsanız Xiaomi vs alın geçin lakin değer konusunda ve maalesef ülkemizde talep konusunda Apple çok tercih ediliyor 4,5 yıl sonra satsanız bile ne kar ne de zarar edersiniz( dolar bazında)

Merhaba ne amaca kullanacağınıza bağlı ekran konusunda iki cihazda tatmin eder hızlı şarj gibi velinimetden faydalanmak istiyorsanız bu seçenek yalnızda Xiaomi de bulunuyor kısacası lafa gelirsek. Siz sık sık cihaz değişiriyorsanız Xiaomi vs alın geçin lakin değer konusunda ve maalesef ülkemizde talep konusunda Apple çok tercih ediliyor 4,5 yıl sonra satsanız bile ne kar ne de zarar edersiniz( dolar bazında)

Ek olarak iOS cihaz alırsanız bundan sonraki zevkleriniz iOS eko sisteminde olacak. Saat, kılıf vb

Ömürlük alıyorum hocam dediğiniz gibi satarken iPhone daha avantajlı.

Bence de iPhone alın yani 60 Hz'lik bir tazeleme oranı dahi olsa gayet akıcı bir ekran ve performans sağlıyor açıkçası lakin fotoğrafta üst düzey performans almak istiyorsanız tabii ki de 13t Pro alın derim.

İkisi arasından ben 13t Pro derdim ama S23 serisi ve Xiaomi 14 serisi de alınabilir.

14 serisi şu anda satılmıyor ülkede galiba.

Bence de iPhone alın yani 60 Hz'lik bir tazeleme oranı dahi olsa gayet akıcı bir ekran ve performans sağlıyor açıkçası lakin fotoğrafta üst düzey performans almak istiyorsanız tabii ki de 13t Pro alın derim.

Fotoğraf konusunda iPhone daha iyi değil mi?

14 serisi şu anda satılmıyor ülkede galiba.

Fotoğraf konusunda iPhone daha iyi değil mi?

Hocam herkesin tercihine göre zevkine göre kimisi paraya kıyıp iPhone alır kimisi xiaome alır açıkçası ben Xiaomi alırdım yani bana göre iPhone o kadar para yani boşa ki zaten parça parasına girmiyorum bile.

Geri
Yukarı