iPhone 3GS'e Whatssap Kurulur Mu ?

Lütfen 4s i kötülemeyin . 8.1.3 güncellemesi kurulu şu an ve hiç kasma yok ayrıca benim diyen oyunlarda da (mc5 , mc4 , realracing 3 , bıa3 , nfs most wanted) kasma yok . Alacak arkadaş rahatlıkla 4s i tercih edebilir . Tek sorun ios 9 u büyük ihtimalle alamayacak olması .

Android' de alıştığınız RAM olayı WP yok. Hepinizde böyle bir ön yargı var. 512 mb Ram' li bir WP' da Asphalt 8' i bırak MC4, MC5 vs. sıfır kasma ile oynayabilirsiniz. 512 mb RAM' li bir Android telefonda ise mesaj yazarken bile kasıyor. Bir de bu oyunları o telefona yüklediğimde ise telefon patlayabilir bile. :D
@yusuf gürel lütfen Lumia 530'u önermeyin. Çok yanlış olur. 512 MB RAM'in çilesiyle cebelleşiyor şu anda.

Ucu ucuna çalışıyor. Çalışmıyor değil de. Windows 10 güncellemesini eksik alacak. Hemde baya bir eksik olabilir. Windows Phone gayet beğendiğim işletim sistemi. Çok az kaynak kullanıyor. Ama şu an için az. Dediğim gibi Windows 10...

Neyse daha çok kirletmeyelim konuyu ;)

merak edenler için yazıyorum,whatsapp şu anda en eski ios 4.3 ile çalışıyor,3gs niz ios 4.3 bile olsa yüklenir,eğer ios 6 yüklü ise daha 2 sene kadar yinede yüklenir.
Hadi destek kesildi diyelim 50 türlü yükleme yöntemi var :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı